Bon Apetito z programem franczyzowym

Udostępnij artykuł

Aktualnie pod szyldem Bon Apetito funkcjonują trzy restauracje, w tym jedna franczyzowa. W menu tych lokali dominuje kuchnia polska, ale znajdują się tam również dania kuchni europejskiej. Wszystkie potrawy dostępne są w cenie 2,75 zł za 100 gramów jedzenia.

– Ta forma sprzedaży cieszy się dużym zainteresowaniem i jest doskonałym uzupełnieniem ofert innych sieci gastronomicznych na terenie galerii handlowych. W wyniku badań i obserwacji stworzyliśmy projekt wizualizacyjny i koncepcyjny funkcjonowania placówek. Restauracje należące do firmy Apetito Biskup i Spółka znajdują się w atrakcyjnych lokalizacjach i cechują się wysokim standardem wystroju zewnętrznego oraz kompetentnym personelem – czytamy w opisie spółki na portalu Franchising.pl.

Przewidywana suma inwestycji w lokal Bon Apetito to 25 tys. zł netto opłaty licencyjnej oraz koszt inwestycji, który kształtuje się w przedziale od 2,5 do 3,5 tys. zł/mkw. netto. Minimalna powierzchni lokalu wynosi 80 metrów kwadratowych. Aktualnie firma przygotowuje stronę internetową sieci.

Na rynku funkcjonuje już jedna sieć restauracji oferująca sprzedaż dań na wagę – Multifood STP, która również postawiła na swój rozwój poprzez franczyzę.

 

Opublikowano: 25.06.2010
Aktualizacja: 25.06.2010