Burger Drwala powraca do McDonald’s

Udostępnij artykuł
Już 24 listopada goście wszystkich restauracji sieci będą mogli zamówić kultową propozycję. McDonald’s postanowił zaskoczyć, a tym samym docenić jego największych fanów. Wybrani miłośnicy burgera Drwala, którzy w ostatnim czasie wypytywali o niego w mediach społecznościowych, zostali zaproszeni na jego przedpremierę do jednej z restauracji McDonald’s w Toruniu.

Zamieściłam komentarz na fanpage McDonald’s na Facebooku z pytaniem, kiedy będzie Drwal i tak trafiłam do restauracji. Drwal jest przecież jak przyjście Mikołaja. Wszyscy na niego czekają, zarówno moje miasto, jak i moi znajomi. Jesteśmy mocno zafiksowani na jego punkcie i przysięgam, takich kolejek jak w naszym małym Wałbrzychu nie ma pod żadnym innym McDonald’s, kiedy tylko Drwal wchodzi do obiegu – mówi Anita.

– Napisałem komentarz na Facebooku, żeby oddali nam Drwala i dostałem wiadomość zwrotną żebym odezwał się na podany adres e-mail. Kiedy tylko zbliża się zima, to przypominam sobie o Drwalu. Ser topiony! Nie można go z niczym innym porównać. Co roku czekam na tego burgera – dodaje Mateusz, mieszkaniec Gliwic.

Na stronie na Facebooku zapytałam, kiedy w końcu będzie Drwal – odpisali, że dadzą mi znać! Moje uwielbienie do Drwala zaczęło się 1,5 roku temu, kiedy spróbowałam go w klasycznej wersji – informuje Natalia z Ostródy.

Testowanie burgera przez miłośników Drwala okazało się być dopiero początkiem niespodzianek. Podczas pobytu w restauracji, szczęściarze przenieśli się również do lodowej scenerii, tak by wspólnie z burgerem Drwala odkryć dziecięcą radość z nadchodzącej pory roku. Całość zarejestrowały kamery, z których ujęcia zostaną wykorzystane do stworzenia filmu, promującego lepszą stronę zimy.

RYNEK GASTRONOMICZNY W POLSCE – RAPORT 2021
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 18.11.2021
Aktualizacja: 18.11.2021