Burger Drwala znowu w McDonald’s

Udostępnij artykuł
To o niego goście wypytują przez cały rok. Od 24 listopada Burger Drwala jest dostępny we wszystkich restauracjach sieci w Polsce. O rozpoczęciu sezonu w tym roku, przypomina film promocyjny z udziałem miłośników popularnego burgera.

Wołowina, kotlet serowy, bekon… Lepsza strona zimy właśnie się zaczęła. Od dziś goście wszystkich restauracji McDonald’s w Polsce mogą zamówić wyczekiwanego burgera. Z długiego urlopu Burger Drwala wraca w tym roku aż w pięciu odsłonach. Jest to opcja klasyczna, podwójna, na ostro, z kurczakiem i z żurawiną. Ofertę uzupełniają zakręcone frytki z sosem śmietanowym.

Powrót Burgera Drwala dla wielu oznacza wejście w nowy sezon. Dlatego McDonald’s postanowił zaskoczyć, a tym samym docenić największych fanów kultowej propozycji. Wybrani miłośnicy Burgera Drwala, którzy w ostatnim czasie wypytywali o niego w mediach społecznościowych, zostali zaproszeni na jego przedpremierę do jednej z restauracji McDonald’s w Toruniu, by wspólnie świętować lepszą stronę zimy. Dodatkowo, stali się głównymi bohaterami najnowszego spotu reklamowego, promującego lepszą stronę zimy, który został zrealizowany w lodowej scenerii rodem z bajki.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE listopada 2021
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 24.11.2021
Aktualizacja: 24.11.2021