Burger King, KFC i Pizza Hut dostępne w Uber Eats

Udostępnij artykuł
W tym tygodniu użytkownicy platformy w Polsce zyskali dostęp do 286 nowych restauracji. Wszystko dzięki współpracy ze spółką AmRest. Z tej okazji Whoppera, pizzę lub kubełek kawałków kurczaka można zamówić z darmową i bezpieczną dostawą.

Analiza trendów w zamówieniach Polaków wskazuje, że Polacy kochają burgery, pizzę oraz dania z kurczakiem. Fani tych potraw od dziś mogą zamówić dania z restauracji Burger King, KFC oraz Pizza Hut za pośrednictwem platformy Uber Eats. A to za sprawą współpracy z AmRest – wiodącym, europejskim operatorem gastronomicznym. Po raz pierwszy w jednym momencie do platformy dołącza aż 286 restauracji, serwujących znane potrawy – takie jak Whopper, kubełek KFC, czy Pizza Supreme. Dostawy realizowane przez partnerów-dostawców Uber Eats zajmują około 32 minuty od momentu płatności i odbywają się przy zachowaniu wszelkich środków bezpieczeństwa.

Z przyjemnością ogłaszamy naszą współpracę z AmRest, pierwszą tak dużą spółką gastronomiczną w ofercie Uber Eats w Polsce. Chcemy pomóc tysiącom Polaków uzyskać bezpieczny i szybki dostęp do ulubionych potraw restauracji z portfolio spółki. Cieszymy się, że możemy stale rozszerzać ofertę platformy Uber Eats w Polscemówi Charity Safford, General Manager w Uber Eats.

AmRest w Polsce

AmRest Holdings SE jest wiodącym, europejskim operatorem restauracyjnym, prowadzącym sieci znanych marek w 26 krajach. Zarządza ponad 2300 restauracjami marek franczyzowych takich jak Burger King, KFC, Pizza Hut i Starbucks, jak i własnych: Sushi Shop, La Tagliatella, Bacoa czy Blue Frog. Spółka posiada również w swoim portfolio marki wirtualne: Moya Misa, Eats Fine, Oi Poke, Lepieje oraz Sushi Tone zebrane pod parasolem marki głównej Food About. Dania z tej oferty będą także dostępne za pośrednictwem aplikacji Uber Eats.

Segment online & delivery od lat jest jednym z kluczowych filarów strategii rozwoju AmRest. W ostatnim roku ten obszar jeszcze bardziej zyskał na znaczeniu. Sukcesywnie rozwijamy usługę dostawy dla naszych kluczowych marek, ale też uruchamiamy marki wirtualne. Tym bardziej cieszymy się, że dzięki aplikacji Uber Eats, jeszcze większa liczba klientów będzie miała okazję skorzystać z usług naszych restauracji – mówi Dingeman Heijboer, President New Business and Innovation w AmRest Holdings SE.

Współpraca AmRest i Uber Eats

Od 28 stycznia mieszkańcy 36 polskich miast mogą zamówić swoje ulubione potrawy z restauracji Burger King, KFC oraz Pizza Hut. W ramach współpracy na platformie będą pojawiać się również wirtualne marki należące do spółki. Z tej okazji, Uber Eats uruchamia dedykowaną promocję  z darmową dostawą do 7 lutego. Chcąc skorzystać z oferty, należy wpisać kod ZAMOW w zakładce “PROMOCJE”.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE grudzień 2020
>> kliknij, aby się zapoznać
się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 01.02.2021
Aktualizacja: 01.02.2021