Chicken Bajgel – nowa kanapka w Chilli Mili

Udostępnij artykuł

Były już Chicken Dogi, Chicken Kebsy. Teraz pora na Chicken Bajgle. Sieć Chilli Mili kolejny raz serwuje gościom nowy pomysł na kurczaka. Kanapka na bazie bułki z dziurką, zawiera kawałek stripsa i w zależności od wariacji chorizo, bekon, a także świeże warzywa z sosem ziołowym. Do wyboru są trzy wersje nowej kanapki.

Choć bajgle powszechnie kojarzą się z opcją śniadaniową, w Chilli Mili będą serwowane przez cały dzień – mówi Agnieszka Rejkowicz, koordynatorka sieci franczyz Chilli Mili. – To propozycja nieco mniejsza i tańsza od klasycznego burgera, ale równie wypasiona jeśli chodzi o dodatki. Stanowi szybką przekąskę, a w zestawie z frytkami i napojem serwowanym bez limitu, nadaje się także na lunch, bądź kolację. 

Kolejna nowość marki Chicken Bajgle zadebiutowały w menu Chilli Mili we wtorek 1 lutego. Dostępne są do końca przyszłego miesiąca w trzech wariantach:

  • DADDY KUR – z grillowanym bekonem i sosem barbecue
  • HOT CHICK – z grillowanym chorizo i sosem chrzanowym
  • GREENGO STAR – z rukolą, warzywami i sosem ziołowym

Jeden bajgiel kosztuje 16 zł , a w zestawie z frytkami i Dolewką 25 zł. Dodatkowo danie można zamówić w każdej z 10 restauracji Chilli Mili, na miejscu, na wynos, a także na dowóz.

Sieć restauracji Chilli Mili

Słynie z kurczaka w panierce, podawanego na wiele różnych sposobów. Lokale marki wyróżniają się aranżacją wnętrza, sposobem podawania jedzenia (na drewnianych tacach, papierze firmowym i w towarzystwie świeżych składników), a także dobraną playlistą i możliwością Dolewki napojów bez limitu. Filozofia marki zamyka się w prostej sentencji: Crispy Chicken & Chill.

Sieć liczy 10 restauracji w Polsce. Znajdują się one w Bolesławcu, Bochni, Drezdenku, Garwolinie, Limanowej, Lubaniu. Dodatkowo w Puławach, Szczecinku, Tarnowie, a także Żyrardowie. W pierwszym kwartale 2022 roku planowane jest otwarcie kolejnego lokalu, tym razem w Wieluniu.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE listopad 2021
>> kliknij i zapoznaj się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione

Opublikowano: 01.02.2022
Aktualizacja: 01.02.2022