Convotherm maxx – propozycja do profesjonalnej kuchni

Udostępnij artykuł
Niezależnie od tego, czy prowadzisz usługi gastronomiczne, czy cateringowe, sukces zależy od wielu czynników: właściwej koncepcji, odpowiedniego  menu, czasu i oczywiście nie bez znaczenia są optymalne urządzenia.

Nowy Convotherm maxx, dostarczy wszystkiego, czego potrzebujesz, aby odnieść sukces. Nie za dużo i nie za mało, po prostu w sam raz. Jest to niemiecka technologia za zaskakująco niską cenę.

Convotherm maxx jest to odpowiedni piec dla każdego, kto potrafi docenić  takie urządzenia i  dodatkowo wie, czego potrzebuje. Kupując piec Convotherm maxx  dodasz najlepszą wartość do Twojej inwestycji. Warto polegać na doświadczeniu i jakości marki premium. Ludzie, którzy decydują się na Convotherm maxx po prostu  wierzą we własny sukces. A piec ten sprawia, że jest to możliwe.

Convotherm maxx zapewnia:

Ekran dotykowy:

Jest to 7-calowy szklany wyświetlacz dotykowy TFT HiRes.  Dzięki doskonałej jego rozdzielczości, nawet z większej odległości obraz zawsze jest dobrze widoczny.
Zastosowanie funkcji przewijania, a także  piktogramów sprawiają, że jego obsługa jest tak łatwa i intuicyjna, jak korzystanie ze smartfona.

Dodatkową półkę:

Zarówno w  wersji pieca 6.10 jak i  10.10 –  Convotherm maxx  został wyposażony w dodatkową półkę.  Daje to większą wydajność pieca  i większą szybkość jego działania dzięki optymalnemu wykorzystaniu jego pojemności.

Oświetlenie LED:

Świetlny pasek LED jest zintegrowany z drzwiami urządzenia i doskonale on oświetla wnętrze  całej komory grzewczej.

HygieniCare:

Klamka pieca została wykonana z tworzyw antybakteryjnych. Powłoka antybakteryjna klamki pieca niszczy w tym miejscu bakterie zmniejszając możliwość namnażania się mikroorganizmów przez cały okres użytkowania urządzenia.

Energooszczędna potrójna szyba w drzwiach:

W drzwiach pieca zastosowano trzy szyby, co minimalizuje straty ciepła, a także zwiększa poziom bezpieczeństwa i komfort pracy w kuchni.

Funkcja trzaskania drzwiami:

Dzięki zastosowaniu tej funkcji, nie jest wymagane ręczne domykanie drzwi pieca. Drzwi po prostu same się zatrzasną.

Elektryczny Spritzer:

Szybkie wytwarzanie pary odbywa się poprzez użycie bezpośredniego wtrysku wody.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE grudzień 2020
>> kliknij, aby się zapoznać s
ię z pełnym wydaniem <<

Zintegrowana książka kucharska:

Dostępne są przepisy w  6 różnych kategoriach, z szybkim wyborem tych ulubionych.

Regulowane nóżki urządzenia:

Zakres regulowania wysokości nóżek: do 40 mm.

Łączność:

Dostęp do sieci za pośrednictwem sieci WiFi i LAN zapewnia wszechstronne zarządzanie danymi pieca.

Czyszczenie przyjazne dla środowiska:

Piece są wyposażone w  całkowicie  automatyczny, a także ekologiczny program czyszczenia ConvoClean.

Convotherm został zaprojektowany w sposób optymalny, aby zwiększyć prędkość pracy w kuchni

Biorąc pod uwagę maksymę, że najlepszą usługą jest ta, która nigdy nie jest potrzebna, trzeba przyznać, że Convotherm maxx zaprojektowano dla jak największej jego niezawodności i wyprodukowano go z najwyższymi standardami jakości. Jeśli jednak zajdzie taka potrzeba, partnerzy serwisowi Convotherm zawsze są do dyspozycji.

Jednak w przypadku usterki technicznej, Convotherm maxx  oferuje specjalny program awaryjny dla sprawdzenia niezawodności funkcji. Bez względu na to jest dostępna międzynarodowa sieć partnerów serwisowych o najwyższych kwalifikacjach. Gwarantujemy krótki czas reakcji, dyżury całodobowe i  stale dostępne wszystkie części zamienne.

Convotherm maxx został skonstruowany w taki sposób, aby maksymalnie ułatwić jego serwisowanie. Urządzenia w ramach sieci wysyłają komunikaty o błędach, a także umożliwiają diagnostykę online. Dwa porty serwisowe zapewniają łatwy dostęp do funkcji działania urządzenia.

Convotherm maxx to idealna inwestycja dla każdego, kto chciałby połączyć wydajność i ekonomię w działalności jego restauracji lub cateringu . Wiele przemyślanych szczegółów w konstrukcji tego pieca pozwala na  oszczędność wody i energii elektrycznej podczas codziennej pracy.


Convotherm maxx jest optymalny dla budżetu użytkownika, a także dla środowiska naturalnego.

Więcej informacji udzieli firma KOREE: handlowy@koree.pl.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.