Costa Coffee otworzyła cztery nowe kawiarnie w miesiąc

Lokale powstają już nie tylko w wielkich centrach handlowych, ale także na osiedlach mieszkaniowych. Na przełomie sierpnia i września zostały otwarte cztery kawiarnie: dwie w galeriach handlowych CH Janki oraz  Gemini w Bielsku-Białej, a także przy al. KEN na Ursynowie oraz w Wilanowie przy ul. Sarmackiej.

Nowo powstałe kawiarnie w dzielnicach mieszkaniowych to rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie odpoczynek z dala od wielkomiejskiego zgiełku lub chcą cieszyć się smakiem kawy o każdej porze dnia. Osiedlowe lokale Costa Coffee powstają także z myślą o rodzinach z dziećmi. Bogata oferta gastronomiczna kawiarni, w której można znaleźć m.in. śniadania, lunche, desery zachęca do spędzenia wspólnego czasu właśnie w Costa Coffee.

SWEETS & COFFEE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE I NIEZALEŻNE
CZASOPISMO BRANŻY
> link do aktualnego numeru <

W ostatnim czasie w sieci Costa Coffee zaszło wiele zmian. Marka wprowadziła m.in. nowy styl w wystroju swoich kawiarni. Mowa o nowatorskim designie Spectrum, który wyróżnia się połączeniem elementów drewnianych z żywą roślinnością oraz złotymi akcentami. We wnętrzu dominują kolory: granatowy, szary oraz charakterystyczny dla marki Costa – Red. Na ścianach zawisły lustra, które optycznie powiększają przestrzeń. W kawiarniach nie mogło zabraknąć tematycznych grafik i instalacji artystycznych inspirowanych m.in. Latte Art.

Dużą popularnością wśród gości cieszą się kawomaty Costa Express, obecne w kilkuset punktach na stacjach paliw Shell oraz w sklepach Carrefour Express. Co więcej, od 26 czerwca na rynku dostępne są puszki Ready-To-Drink z mrożoną kawą Costa Coffee. Można je kupić we wszystkich kawiarniach Costa, w 650 punktach sieci Lagerdere, a także na wybranych 327 stacjach Shell.

Od 2 września automat z orzeźwiającą kawą Costa Coffee jest dostępny także na siłowni! Klienci nowego Calypso Fitness Club na Ursynowie będą mogli z niego skorzystać przed lub po treningu. Wejście sieci Costa Coffee na rynek fitness jest podyktowany potrzebą spożywania kofeiny przez osoby aktywne fizycznie. Jak wynika z wielu badań, ma ona korzystny wpływ na  zdrowie i wydajność sportowca.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.