Costa Coffee z letnimi nowościami i loterią

W kawiarniach znajdziemy zarówno znane i lubiane smaki, a także nowości. W menu do odkrycia są m.in. orzeźwiające desery lodowe i jogurty. Na kawoszy czeka szeroki wachlarz kaw mrożonych oraz tych z linii Cold Brew. Marka w ramach obchodów swoich 50. urodzin rusza także ze specjalną, promocyjną loterią, w której do wygrania są atrakcyjne nagrody.

Częścią nowej, letniej Kampanii Costa Coffee jest odświeżone menu kawiarni. Wśród nowych napojów znajdziemy wiele wariacji kaw w wersji na ciepło oraz na zimno. Na miłośników słodkich smaków czeka m.in. Karmelowe Frostino zwieńczone bitą śmietaną oraz kawałkami złotej czekolady, Iced Caramel Macchiato, czyli zimna wersja dobrze znanego Caramel Macchiato oraz Latte Mrożona – czyli zimna wersja klasycznego latte, do którego dodano gałkę lodów śmietankowych.

Costa Coffee lato rozpoczyna także promowaniem linii kaw Cold Brew. Są one macerowane na zimno przez 20 h. W ofercie kawiarni znajdziemy tę kawę w trzech wersjach – czarnej, subtelniejszej w stylu latte oraz słodkiej z dodatkiem syropu karmelowego. Ponadto na odkrycie czeka Espresso z tonikiem Kinley, czyli pobudzające połączenie na gorące, letnie dni.

Wracają desery lodowe

Do menu Costa Coffee wracają także desery lodowe w czterech odsłonach. Zupełnie nowe smaki takie jak – Słony karmel z gruszką i egzotyczne Mango z czarną porzeczką i kokosem. Poza tym dobrze znane Tiramisu z gorzką czekoladą i przywodząca na myśl francuski deser Truskawka z bezą.

Odświeżona została również oferta „Niska cena cały rok”. Do ciast dołączył donut z nadzieniem orzechowo-kakaowym oraz ciasto bananowe. Lista napojów wzbogacona została o mrożoną herbatę o smaku różanym z owocami oraz lemoniadę.

Wszystkich wymienionych propozycji, jak i innych produktów Costa Coffee można spróbować odwiedzając najbliższą kawiarnię lub zamawiając je przez aplikację Uber Eats.

Loteria na 50. Urodziny!

Costa Coffee świętuje w tym roku swoje 50. urodziny. Z tej okazji, wraz ze startem letniej kampanii rozpoczyna się więc specjalna loteria. Do każdej zakupionej kawy dołączana będzie karta zdrapka, która da szansę na wygranie nagrody natychmiastowej w postaci kolejnej kawy. Dodatkowo, po zarejestrowaniu specjalnego kodu ze zdrapki na stronie www.loteriacosta.pl weźmiemy udział w losowaniu nagród tygodniowych, w których do wygrania będą karty przedpłacone do wykorzystania w kawiarniach oraz nagroda główna, czyli 50 tys. zł.

RYNEK DOSTAWCÓW HORECA W POLSCE – RAPORT 2021
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Rynek-Dostawcow-HoReCa-RAPORT-2021.png

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.