Częstochowa i okolice dołączają do Too Good To Go

Mieszkańcy Częstochowy, Tarnowskich Gór, Zawiercia, Będzina, Podzamcza i Rędzin stali się częścią społeczności Pogromców Marnowania Jedzenia. Lokalne restauracje, kawiarnie, sklepy czy cukiernie są dostępne w Too Good To Go. W aplikacji można znaleźć i upolować paczki niespodzianki w przystępnej cenie.

Wśród miejsc, które dołączyły do walki z marnowaniem jedzenia, znalazły się: Niebo w Mieście Tarnowskie Góry, Niebo w Mieście Częstochowa, Pub Wieża, Restauracja Diavolo, Cibum Bistro, Sklep Owoce, Stara Częstochowa, Grycan – Częstochowa Galeria Jurajska, Lipowe Wzgórza Częstochowa, Hotel i Restauracja Pod Figurą, Cafe Croofka, Pizzeria LAS, Pro Life – zdrowa żywność, Szypułka – wegańska pracownia cukiernicza, Cukiernia Bezowy Raj, Klubokawiarnia Alternatywa 21, Bistro Miarki 8 Cafe & Wine, Slow. Kreatywna Kofeina, Śniadaniowcy, Dżo Dżo Pizza, Chimichurri, Cukiernia Milenka, Mamma Mia, a także sieci Pizza Hut, Costa Coffee, Grycan, Flying Tiger czy BP.

Od dziś w województwie śląskim poszerza się wachlarz możliwości, z których mogą korzystać mieszkańcy chcący ograniczać skalę marnowania jedzenia. W regionie startuje aplikacja Too Good To Go, dająca szansę na uratowanie wielu smacznych posiłków. To narzędzie dla każdego posiadacza smartfona łączące mieszkańców miasta i okolic z ulubionymi miejscami, które na koniec dnia przygotują paczkę-niespodziankę ze świeżą, niesprzedaną danego dnia żywnością, a to wszystko za ⅓ ceny regularnej. Aplikacja pomaga nie tylko zagospodarować nadwyżkę jedzenia, ale również wspiera branżę gastronomiczną, która wciąż znajduje się w ciężkiej sytuacji. Częstochowa i okolice są kolejnymi punktami na mapie Polski, które dołączają do rewolucji w niemarnowaniu.

Dzień dobry Częstochowo! Witamy na pokładzie Pogromców Marnowania Jedzenia. Z każdym miesiącem jest nas coraz więcej, a do naszego grona dołączają właśnie mieszkańcy województwa śląskiego. Jestem pewna, że Too Good To Go zyska sympatię w regionie. Razem uratujemy tony pysznego jedzenia, jak również wesprzemy restauratorów w walce z marnowaniemmówi Anna Kurnatowska, Country Managerka Too Good To Go.

Z Too Good To Go można również korzystać w Opolu, Toruniu, Bydgoszczy, Rzeszowie, Katowicach, Bielsku-Białej, Wrocławiu, Łodzi. Także w Trójmieście, Warszawie, Krakowie, Szczecinie, Lublinie, Poznaniu, Olsztynie i Elblągu.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE maj 2021
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.