Da Grasso po 14 latach wraca na ul. Piotrkowską w Łodzi

Pizzeria w tym roku obchodzi swoje 25-lecie. Pierwszy punkt powstał w Łodzi pod koniec lat 90. Sieć po 14 latach powraca na znaną ulicę z lokalem oraz planami letnich atrakcji – poinformował urząd miasta.

Da Grasso przy Piotrkowskiej 41 to nie tylko pizzeria, ale i bistro, cocktail bar oraz miejsce weekendowych i wieczornych spotkań.

Czerwone, klinkierowe cegły, wygodne loże, betonowe ściany, duże witryny i otwarta przestrzeń, to udany przepis na pizzerię Da Grasso. Ważnym punktem było powiększenie lokalu. W tym rezygnacja ze ścian działowych i podwieszanego sufitu, aby nadać wnętrzom lofotowego charakteru mówi Leszek Szwajcer.

Właśnie trwają końcowe prace przystosowania sali restauracyjnej aby zespół mógł pod koniec maja przywitać gości wewnątrz. Do tego czasu łodzianie mogą zamawiać pizzę z dostawą do domu. Zgodnie z informacjami rządowymi również od 15 maja w ogródku gastronomicznym.

W menu Da Grasso można znaleźć wiele rodzajów pizzy serwowanej z sosami oraz grillowane mięso, makarony, przekąski, sałatki i desery.

Już wkrótce dla gości będzie dostępny ogródek letni, a na jego otwarcie czeka szereg atrakcji, m.in. muzykę na żywo, darmowe pizze dla pierwszym klientów, dedykowane kupony rabatowe i promocje, degustacje. W sezonie planowane są również specjalne akcje muzyczne z Dj-em na żywo.

2013 roku franczyzowa sieć pizzerii Da Grasso przeszła zmianę wizerunku. Rebranding w parze ze zmianą komunikacji zaoowocował nowym sloganem Przyjaciele od pizzy.

Da Grasso to firma stworzona „przez przyjaciół, dla przyjaciół”. Od samego początku sieci, czyli od końca lat 90. za cel postawiono sobie stworzeniu miejsca, w którym przyjaciele, paczka, znajomi, mogą spędzić razem czas, dobrze zjeść, pobyć razem.

RYNEK DOSTAWCÓW HORECA W POLSCE – RAPORT 2021
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Rynek-Dostawcow-HoReCa-RAPORT-2021.png

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.