Darmowy nocleg czeka pod materacem – a&o rozdaje „Złote Klucze”

Od połowy czerwca „Złoty Klucz” czeka pod materacem na zwycięzców we wszystkich 40 obiektach a&o zlokalizowanych w 24 miastach i dziewięciu krajach Europy. Jeśli znajdziesz go w czerwcu pod swoim materacem, zdobywasz darmowy nocleg w jednym z 40 obiektów.

Długo czekaliśmy, aby znów w pełni otworzyć nasze obiekty. Złotym Kluczem chcemy również podziękować gościom, którzy byli przy nas podczas ostatnich miesięcy i motywowali nas do działania mówi Phillip Winter, dyrektor ds. marketingu a&o Hostels.

Akcja jest prosta. Od połowy czerwca w każdym obiekcie sieci zostanie jednorazowo ukryty „Złoty Klucz”. Należy go szukać pod materacem w losowo wybranym pokoju. Każdy, kto go znajdzie, będzie mógł do końca roku zatrzymać się w jednym z 40 hosteli a&o całkowicie za darmo. W promocji biorą udział zarówno pokoje jednoosobowe, dwuosobowe, jak i rodzinne i wieloosobowe. Bezpłatny nocleg można rezerwować w tygodniu oraz w weekend. Odnajdując „Złoty Klucz”, zwycięzca może zarezerwować dowolny pokój w każdym terminie do końca 2021 roku. Może nawet zabrać ze sobą dodatkowych gości – w zależności od rodzaju wybranego pokoju. 

Od Berlina po Wenecję, od Kopenhagi po Warszawę: 40 obiektów w 24 miastach i dziewięciu krajach 

„Złoty Klucz” daje zwycięzcom możliwość wyboru noclegu w jednym z 40 hosteli a&o. Znajdują się w 24 miastach w dziewięciu europejskich krajach. Hostele a&o wybierają przede wszystkim przez wycieczki szkolne, rodziny. Także osoby podróżujące samotnie i pary – wszystko zgodnie z firmowym mottem „każdy może podróżować”.

ŚWIAT HOTELI – KWIECIEŃ 2020
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<
Otwarcie 40. obiektu a&o Edynburg już w lipcu   

W lipcu swoje drzwi otworzy 40 obiekt należący do niemieckiej sieci niskobudżetowych hosteli – a&o Edynburg. To pierwszy obiekt w całej Wielkiej Brytanii. a&o Budapeszt i Warszawa, jak również drugi obiekt w Kopenhadze, zostały otwarte w zeszłym roku. Pozostałe hostele znajdują się m.in. w Amsterdamie, Berlinie, Hamburgu, Kolonii, Monachium, Pradze, Salzburgu, Wenecji, Weimarze i Wiedniu.   

Centra testowe pop-up dla zwiększenia bezpieczeństwa

Od końca maja a&o oferuje bezpłatne testy antygenowe dla gości i mieszkańców w swoich obiektach w Monachium i Norymberdze. Wkrótce usługa ta ma być dostępna we wszystkich hostelach położonych na terenie Niemiec. Badanie (wraz z oczekiwaniem na wynik) zajmuje około 15 minut – w tym czasie hostele oferują darmową kawę lub herbatę. Wyniki są wysyłane bezpośrednio drogą mailową lub na życzenie klienta mogą być drukowane.

Zainteresowanie testami jest bardzo duże. Wciąż często wymagane jest przedstawienie negatywnego wyniku testu – dzięki możliwości wykonania ich u nas, na miejscu, planowanie całego dnia jest znacznie ułatwione mówi Phillip Winter.

Otrzymane certyfikaty są powszechnie uznawane podczas zagranicznych podróży i/lub w czasie wizyt w muzeach czy udziale w wydarzeniach kulturalnych.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.