Desery lodowe w Costa Coffee

Udostępnij artykuł
Wśród czterech dostępnych wariantów znajdziemy nowości. Są to słony karmel z gruszką oraz mango z czarną porzeczką i kokosem. Pojawią się również dobrze znane i sprawdzone smaki – truskawka z bezą, a także tiramisu z gorzką czekoladą.
Słodkie chwile lata

Zupełną nowością w menu jest deser lodowy o smaku słonego karmelu i gruszki. Świeża gruszka od lat jest składnikiem używanym w najlepszych kuchniach świata. Połączona z sosem o smaku słonego karmelu zaskakuje smakiem. Co więcej, całość pokrywa bitą śmietana, płatki migdałów oraz ciasteczk amaretti crumb.

Kolejną nowością w lodowym królestwie Costa Coffee jest mango z czarną porzeczką i kokosem. Całość udekorowano suszonymi kwiatami jadalnych chabrów. Truskawka z bezą, to z kolei lody śmietankowe połączone z kruchą bezą Pavlova. Dodatkowo całość przykryto bitą śmietaną oraz płatkami kokosa. Ostatnią dostępną opcją jest deser lodowy Tiramisu z czekoladą. Ten popularny w Polsce włoski deser to eleganckie, lekko wytrawne połączenie biszkoptów oraz intensywnego espresso.z lodami śmietankowymi. Całość pokrywa bita śmietana, gęsty sos z gorzkiej czekolady oraz zmielona kawa.

RYNEK DOSTAWCÓW HORECA W POLSCE – RAPORT 2021
> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Rynek-Dostawcow-HoReCa-RAPORT-2021.png

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.