Dzień Pizzy 2021 na Delivery Week

Udostępnij artykuł
Święto przypada 9 lutego. Chociaż restauracje są jeszcze zamknięte, to można zamówić danie z dostawą do domu. Wystarczy wejść na stronę www.restaurantclub.pl i zamówić dwudaniowy set z pizzą w roli głównej w cenie 39 zł.
Neapolitańska, hawajska, capricciosa…

Ciągnący ser, pomidorowy sos i chrupiące ciasto. Albo przeciwnie – mnóstwo dodatków i mięsisty spód. Rodzajów pizzy jest wiele. A może Międzynarodowy Dzień Pizzy to dobra okazja, by spróbować tych najbardziej oryginalnych? Poniżej lista polecanych restauracji, w których zdaniem Restaurant Club dobrą pizzę.

Diverso | Warszawa

Diverso to włoska kuchnia w nowoczesnym wydaniu. Słynie z najlepszych produktów i ręcznie robionego makaronu. Ich pizza powstaje na cieście przyrządzonym na 25-letnim zakwasie. W festiwalowym menu czeka na Pizza Gourmet z szynką Spianata, gruszką i orzechami włoskimi.

Bottega Napoli | Warszawa

Miejsce stworzone przez Włochów, dlatego to właśnie tu zamówisz pizzę zrobioną przez włoskiego pizzaiolo Fabiano. W festiwalowym menu czekają dwa rodzaje pizzy – Margherita i Diavola.

Trzy Papryczki | Kraków

Restauracja z okazji Dnia Pizzy przygotowała specjalne pozycje w festiwalowym menu – jest opcja wegetariańska i dla mięsożerców. W wersji mięsnej do wyboru pizza Porchetta z włoską pieczenią wieprzową doprawioną białym winem. W wersji wege czeka pizza Treviso z sosem kremowym, mozzarellą, borowikiem i czerwoną cebulą.

Dostajesz więcej niż wydajesz!

Tegoroczna edycja Delivery Week obfituje w mnóstwo prezentów od Przyjaciół Festiwalu. Do współpracy zaproszeni zostali festiwalowi Partnerzy i Ambasadorzy, którzy od lat promują niezależną, rodzimą scenę restauracyjną. Wsparcie dla restauracji przekazała w tej edycji marka Coca-Cola. Do zamówienia realizowanego w ramach Delivery Week, każdy gość otrzyma w prezencie puszkę 0,33l Coca-Coli Zero, wraz z potwierdzeniem rezerwacji unikalnego e-booka “Najlepsze PRZEPISY najlepszych RESTAURACJI”. Na wszystkich, którzy dokonają płatności Blikiem czeka 10 zł rabatu.

Wszyscy goście otrzymają dodatkowo kod od innogyGO (zamówienia warszawskie) uprawniający do 15 minutowego przejazdu BMW i3 i odebrania swojego zamówienia oraz mnóstwo prezentów od Przyjaciół Festiwalu.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE grudzień 2020
>> kliknij, aby się zapoznać
się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.