Etno Cafe dołącza do akcji charytatywnej

Od 29 października połowa pieniędzy ze sprzedaży kawy Intercontinental zostanie przekazana na ratowanie życia sześcioletniej Gosi. Polska marka kawowa, postanowiła wesprzeć akcję ratowania sześcioletniej Gosi Kląskały chorej na neoroblastomę, złośliwy nowotwór współczulnego układu nerwowego.

W ramach akcji prowadzonej m.in. na Facebooku i w serwisie Siepomaga rodzina małej wrocławianki zbiera 1,7 mln zł na leczenie w Niemczech. Akcję wsparło już wiele znanych osób, m.in. Adam Woronowicz, Aneta Kręglicka czy Magdalena Kostyszyn.

Na pomoc Gosi, Etno Cafe przeznaczy od dzisiaj ponad połowę dochodu ze sprzedaży kawy Intercontinental (w obydwu opakowaniach: 250 g i 1 kg). To oznacza, że z każdego 27 zł wydanego na małą paczkę kawy, blisko 14 trafi do Gosi. Akcja rozpoczyna się dzisiaj w 21 kawiarniach Etno Cafe w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Trójmieście i Lesznie. Potrwa do 26 listopada.

Malgosia.jpg

W obliczu walki, jaką o zdrowie Gosi toczy jej rodzina, wszystko inne wydaje się nieistotne – powiedział Łukasz Mrowiński, CEO Etno Cafe. – Prosimy wszystkich o realną pomoc w dowolnej formie, czy to wybierając produkt, z którego część środków zostanie przekazana na pomoc, czy wpłacając pieniądze na konto, czy to wspierając akcję dobrym słowem.

Etno Cafe zachęca do wspierania małej Gosi. Pieniądze na pomoc można wpłacać na rachunek fundacji Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową. Numer konta: 11 1160 2202 0000 0001 0214 2867, dopisek: Małgorzata Kląskała.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.