Fanex wprowadził zielony Sos Jalapeno

Udostępnij artykuł

Zielony kolor i pikantny smak. Do do tego zatopione duże kawałki ostrej papryki – taki właśnie jest nowy Sos Jalapeno marki Fanex. Debiutujący w ofercie produkt, znajdzie szerokie zastosowanie w kuchni, w szczególności w daniach typu fast-food.

Nowy Sos z Papryczkami Jalapeno, to wyjście polskiego producenta naprzeciw oczekiwaniom klientów. Ci coraz częściej preferują ciekawe, egzotyczne smaki z dużą nutą pikanterii. Produkt skierowany jest do różnego rodzaju konceptów gastronomicznych i całego rynku HoReCa. Jest już także dostępny w internetowej sprzedaży dla klientów detalicznych.

Wypośrodkowana ostrość, starannie dobrane przyprawy i lekko kwaskowy posmak sprawią, że sos z pewnością odnajdzie się w niejednym daniu. Jego gładka i przede wszystkim zwarta konsystencja pozwala, aby sos zawsze pozostawał na swoim miejscu tam, gdzie go zaserwujemy, Nie rozwarstwia się nawet na bardzo gorących potrawach.

Wyczuwalne, duże kawałki ostrej i chrupiącej papryczki jalapeno, to dodatkowy atut nowej kompozycji. Zastosowanie tego sosu Fanex w kuchni, może być bardzo szerokie. Począwszy od kanapek serwowanych zarówno na ciepło, jak i na zimno, burgery, wrapy, zapiekanki. Także jako dip do nachosów, czy też tradycyjnych frytek.

Nasz nowy Sos Jalapeno to nie tylko zbalansowana ostrość. Ale tak jak w przypadku każdego innego wyrobu naszej marki, także bogaty i wyrazisty smak przypraw oraz przyjemny aromat. Na temat wprowadzenia receptury opartej o papryczki Jalapeno, dostawaliśmy wiele zapytań od naszych klientów. Jesteśmy z nimi w stałym kontakcie. W związku z tym, że zawsze staramy się wsłuchiwać w sugestie naszych klientów, wprowadzenie tego sosu było naturalną i oczywistą reakcją – mówi Bożena Sajnog, kierownik ds.kluczowych klientów w Fanex.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE listopad 2021
>> kliknij i zapoznaj się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione

Opublikowano: 03.02.2022
Aktualizacja: 11.01.2023