Festiwal Pizzy w Pizza Hut powraca

Udostępnij artykuł

Przez najbliższe siedem tygodni miłośnicy pizzy będą mogli wziąć udział w niesamowitej uczcie. Wystarczy, że odwiedzą dowolny lokal Pizza Hut z obsługą kelnerską i skorzystają z festiwalowej oferty. Jednorazowa opłata pozwoli im zjeść dowolną ilość ulubionej pizzy. Przez prawie dwa miesiące w ramach Festiwalu Pizzy będzie można spróbować wszystkich smaków z menu.

Ciasto PAN? A może lekkie i kruche w stylu San Francisco? Pizza mięsna czy wegetariańska – wybór należy do festiwalowiczów.

Do wyboru w naszym menu są pizze bardziej urozmaicone, jak np. Vege Mania ze świeżym szpinakiem, a także z pomidorkami koktajlowymi, serem mozzarella i coreggio, Grecka z serem śródziemnomorskim, oliwkami oraz pomidorkami, Serowa. Także Kebab, Teksas, Supreme, z dużą ilością mięs i papryczką, czy Prosciutto e Rucola. Również te bardziej klasyczne jak np. z Kurczakiem, Carbonara z boczkiem i białym sosem, Classica z pieczarkami, szynką oraz ser czy Wiejska – z kiełbasą, pieczarkami i kukurydzą. Poza tym jak zawsze pozostają: niezastąpiona Margherita oraz pizza wzbudzająca największe emocje. Jedni ją kochają, inni nienawidzą, ale nikt nie przejdzie obok niej obojętnie – Pizza z ananasem, czyli Hawajska! Bartosz  Jędrasiak, Marketing Director w Pizza Hut.

Festiwal Pizzy – zasady

Festiwal Pizzy trwa od 22 lutego do 11 kwietnia 2022 r. w lokalach z obsługą kelnerską. Wystarczy tylko zgłosić, że chcemy wziąć udział w Festiwalu i usiąść przy stoliku. Zasada Festiwalu jest prosta: płacisz raz – jesz, ile dusza zapragnie! A to wszystko w cenie 35,99 zł od osoby lub 41,99 zł z nieograniczoną dolewką.

Magiczna aura Festiwalu Pizzy to nie tylko jedzenie i picie bez limitu, ale także dobra zabawa i wspólnie spędzony czas. Bo nic nie smakuje tak dobrze, jak wspólna pizza i spotkanie przy jednym stole. A niekończące się rozmowy, śmiech i gwar połączone z najlepszymi smakami od Pizza Hut, to doskonały przepis na udane popołudnie lub wieczór mówi Maja Wagner, Communication Manager w Pizza Hut.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE listopad 2021
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.