Flying Tiger Copenhagen dołącza do Too Good To Go

Firma zdecydowała się włączyć do projektu niemarnowania żywności wszystkie pięćdziesiąt sklepów w całej Polsce. W aplikacji można złowić „paczki – niespodzianki” z oryginalnymi skandynawskimi smakołykami i nie tylko.

Wszystkie sklepy Flying Tiger Copenhagen w Polsce dołączą do najpopularniejszej na świecie aplikacji walczącej z marnowaniem jedzenia. Partnerstwo z Too Good To Go to kolejny krok firmy w zgodzie z filozofią zrównoważonego rozwoju, odpowiedzialności społecznej oraz działań na rzecz ochrony środowiska. Założenie to konsekwentne wprowadzanie zmian produkt za produktem, służące zmniejszeniu ilości odpadów i ograniczeniu użycia tworzyw sztucznych. Dlatego na sklepowych półkach duńskiej sieci co miesiąc królują kolejne produkty wielokrotnego użytku, wykonane ze stali nierdzewnej czy szkła oraz innych materiałów pochodzących ze zrównoważonych źródeł. Teraz Flying Tiger daje użytkownikom aplikacji możliwość uratowania jedzenia, które musiałoby wylądować w koszu. W Too Good To Go będą czekać paczki nie tylko z krótką datą przydatności, ale również produkty, których terminowa sprzedaż może być utrudniona przez nadwyżki czy sezonowość.

Co mogą upolować Pogromcy Marnowania Jedzenia we Flying Tiger?

W paczkach można natrafić na żelki w różnych smakach i rodzajach – również bez cukru, glutenu i wegańskie. Słodkie przekąski, ciasteczka, czekoladki czy chipsy z suszonych warzyw i owoców. Herbaty, smoothie, lukrecję oraz aromatyczne przyprawy.

RYNEK DOSTAWCÓW HORECA W POLSCE – RAPORT 2021
> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Rynek-Dostawcow-HoReCa-RAPORT-2021.png

W naszej firmie mocno skupiamy się na świadomym wdrożeniu działań przyjaznych środowisku. Nasza eko przygoda zaczyna się już w głowach designerów, którzy od początku dbają, o to, aby produkty Flying Tiger Copenhagen były odpowiedzią na potrzeby zmieniającego się świata, ale również zgodne ze zmieniającym się DNA marki. Poszukiwanie rozwiązań korzystnych dla planety, sprowadza się do coraz szerszej oferty w duchu less-waste. Stawiamy na produkty wykonane z drewna, szkła, stali nierdzewnej czy materiałów z recyklingu. To początek niezwykle ważnej drogi, w którą zapraszamy naszych fanów. Teraz przyszedł czas na połączenie sił z Too Good To Go! – mówi Igor Kostenyuk, Country Manager Flying Tiger Copenhagen.

Too Good To Go rośnie w siłę i oferuje w aplikacji coraz ciekawszy asortyment. Po wielkich sieciach sprzedaży detalicznej, kawiarniach, stacjach paliw przyszedł czas na nieoczywistego partnera. Mowa o sklepach, w których nie brak ładnych i użytecznych rzeczy. Flying Tiger Copenhagen to coś więcej. Mało kto wie, że na półkach znajduje się również wiele produktów spożywczych, które czekają, by je uratować. Przyprawy z całego świata, przekąski, snacki czy napoje, które idealnie sprawdzą się w drodze do pracy czy na krótkiej wycieczce. Jesteśmy podekscytowani, że w gronie naszych Partnerów będzie tak ciekawy brand. – mówi Anna Kurnatowska, Country Manager Too Good To Go.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.