Gdańsk: Kolejny MAX Premium Burgers otwarty

Udostępnij artykuł
To już trzecia restauracja marki w tym mieście. 21 grudnia, punktualnie o 10:00 przyjęła pierwszych gości. Nowy MAX jest zlokalizowany przy ul. Spacerowej 48B, na parkingu centrum handlowego Osowa.

To budynek o szarej fasadzie charakterystycznej dla tej szwedzkiej sieci. Wystrój wnętrza ma stonowany skandynawski charakter z dominacją szarości, jednak dzięki dużym powierzchniom z naturalnego drewna i umiejętnie dobranemu, ciepłemu oświetleniu sala jadalna jest przytulna. Ma ona powierzchnię 130 mkw i 60 miejsc siedzących. Ogródek oferuje 50 kolejnych. Goście mogą składać zamówienie przy tradycyjnej kasie lub skorzystać z jednego z pięciu kiosków do samodzielnego zamawiania.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE listopad 2021
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

MAX przy CH Osowa to lokal typu Drive Thru. Klienci zmotoryzowani mogą zamawiać i odbierać posiłki bezpośrednio do samochodu albo skorzystać z parkingu i zjeść wewnątrz restauracji. Restauracja jest otwarta przez cały tydzień w godzinach 9:00 – 22:00. Nowy lokal jest już trzecim w Gdańsku, po otwartym w 2018 r. obiekcie przy ul. Przywidzkiej 11 i rok później w centrum handlowym Gdańsk Forum. Tym samym Gdańsk jest drugim po Warszawie miastem z największą liczbą restauracji MAX. Sieć planuje kolejne inwestycje w Trójmieście.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 21.12.2021
Aktualizacja: 21.12.2021