Green Caffè Nero: Powraca akcja #KawaDlaMedyka

Udostępnij artykuł
Marka wznawia znaną z listopada ubiegłego roku inicjatywę. Ma na celu wsparcie w ten sposób lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych i innych przedstawicieli zawodów medycznych. Każdy z nich otrzyma bezpłatną kawę lub herbatę na wynos we wszystkich otwartych kawiarniach w Warszawie i okolicach, w Krakowie i Wrocławiu. Akcja potrwa przez cały okres świąteczny, od soboty, 27 marca, do poniedziałku, 5 kwietnia 2021 roku.

Pandemia to ogromne wyzwanie dla wszystkich, ale największe dla personelu medycznego, który z pełnym zaangażowaniem ratuje zdrowie i życie pacjentów. W ramach znanej z listopada ub.r. akcji #KawaDlaMedyka, w geście solidarności wobec osób reprezentujących zawody medyczne Green Caffè Nero zapewnia im wsparcie w postaci kubka bezpłatnej kawy lub herbaty.

Akcją #KawaDlaMedyka wspieramy w codziennej walce z pandemią personel medyczny, który nie zważając na wyzwania w pełni angażuje się w ochronę zdrowia i życia pacjentów. To nasz skromny wkład w tę walkę, ale też podziękowanie za pracę, trud i poświęceniepowiedział Adam Ringer, prezes Green Caffè Nero. – Zapraszamy pracowników służb medycznych do naszych kawiarni, gdzie otrzymają od nas wybrany przez siebie napój, bez względu na jego rozmiar – dodał Adam Ringer.

Z oferty mogą skorzystać przedstawiciele zawodu medycznego, w tym lekarze, lekarze dentyści, pielęgniarki, położne, ratownicy medyczni, sanitariusze, felczerzy, farmaceuci oraz diagności laboratoryjni. Identyfikacja odbywa się na podstawie stroju roboczego lub okazanej legitymacji, względnie identyfikatora. Medycy mają prawo do wielokrotnego skorzystania z akcji w dowolnej kawiarni Green Caffè Nero.

Akcja potrwa przez cały okres świąteczny, tj. od soboty poprzedzającej Niedzielę Palmową (27 marca), aż do Poniedziałku Wielkanocnego (5 kwietnia) włącznie. Pełny regulamin dostępny jest w kawiarniach Green Caffè Nero, a aktualna lista otwartych lokali znajduje się pod tym linkiem: www.greencaffenero.shop/otwarte-kawiarnie.

RYNEK DOSTAWCÓW HORECA W POLSCE – RAPORT 2021
> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Rynek-Dostawcow-HoReCa-RAPORT-2021.png

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 29.03.2021
Aktualizacja: 29.03.2021