Hotel Kopernik w Olsztynie z odnowionymi wnętrzami

Udostępnij artykuł
Zakończył się proces renowacji w olsztyńskim obiekcie. Odnowiono 36 pokoi i korytarze na wszystkich piętrach. Dzięki wprowadzonym zmianom stolica Warmii i Mazur zyskała kolejny obiekt o wysokim standardzie. To również część przygotowań do przyjęcia przez hotel marki Best Western Plus.

Kolejnym hotelem z portfela PHH, który zyskał nowe oblicze jest Hotel Kopernik w Olsztynie. Odnowionych zostało 36 pokoi i korytarze na wszystkich piętrach. Dodatkową zmianą, która istotnie wpłynie na komfort pobytu gości, jest instalacja klimatyzacji we wszystkich pokojach hotelu.

Olsztyn to miasto z dużym potencjałem, zarówno biznesowym, jak i turystycznym. Zatem lokalizacja naszego hotelu tuż przy Starym Mieście, w otoczeniu licznych jezior, jest idealnym punktem na mapie miasta, w którym mogą zatrzymać się zarówno goście biznesowi, jak i turyści. Cieszymy się, że jeszcze przed sezonem wakacyjnym możemy przedstawić nową odsłonę hotelu. Także zaproponować zmodernizowane, komfortowe pokoje, które umożliwią naszym gościom pełne wyciszenie oraz wypoczynek – mówi Łukasz Uliszewski, dyrektor generalny, Hotel Kopernik w Olsztynie. 

Koncepcję architektoniczną przygotowało biuro architektoniczne Tremend. Renowację poprowadził Forbis Design Build.W projekcie architekci nawiązali do lokalizacji obiektu. Inspiracją były mgły nad jeziorem Ukiel. Szaro-granatowa woda, błękit nieba, jasny piasek plaży i zieleń warmińskich lasów. W pokojach użyto miękkich i naturalnych tkanin, a na wykładzinie i grafikach ściennych połączono wiele autorskich wzorów. Przestrzeń została zaprojektowana tak, aby była bezpieczna, funkcjonalna.

Renowacja została wykonana według koncepcji „projektuj i buduj”. Kopernik Olsztyn to jeden z trzech hoteli grupy PHH, które po renowacjach będą funkcjonować pod markami z parasola Best Western. Kolejne obiekty to Reymont Łódź i Huzar Lublin. W portfelu PHH znajduje się już Best Western Jurata – hotel wypoczynkowy na Półwyspie Helskim.

ŚWIAT HOTELI – KWIECIEŃ 2020
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 17.06.2021
Aktualizacja: 17.06.2021