ibis Bukareszt Politehnica otwarty

Udostępnij artykuł
Grupa hotelowa prezentuje na lokalnym rynku nowy koncept designu opracowany przez studio Agora. Nowo wybudowany obiekt oferuje 158 pokoi, restaurację Albert’s Place, bar, salę konferencyjną na 150 osób oraz własny parking. Hotel znajduje się w środkowo-zachodniej części Bukaresztu. Nad brzegiem rzeki Dâmbovița, w samym sercu zachodniej dzielnicy biznesowej. Budynek należy do drugiej generacji hoteli ibis w Rumunii. Jest pierwszym otwartym w Bukareszcie.

Do dyspozycji gości odwiedzających hotel są dźwiękoszczelne pokoje z zasłonami zaciemniającymi, przestronnymi łazienkami. Także łóżkami ibis Sweetbed™ – jednym ze znaków rozpoznawczych marki. W hotelu znajduje się restauracja. Serwuje dania z grilla oraz szeroki wybór lokalnych i francuskich win. Przestrzeń konferencyjna oferuje cztery elastyczne sale z naturalnym oświetleniem i dostępem do własnego prywatnego tarasu. Połączone pomieszczenia mogą pomieścić duże imprezy prywatne lub firmowe do 150 uczestników. Ułatwieniem jest duży parking naziemny.

Przygoda z ibis rozpoczyna się już w momencie wejścia do centrum społecznościowego AGORA

Oferuje przestrzenie, a także malownicze miejsce do życia, jedzenia, pracy i tworzenia wspólnoty. Goście mogą swobodnie korzystać z przestrzeni w wielofunkcyjnym lobby. Zgodnie ze swoimi potrzebami, takimi jak noclegi, jedzenie, napoje, relaks i słuchanie muzyki, spotkania towarzyskie czy praca. Hotel zawiera także liczne elementy inspirowane muzyką i oferuje żywą atmosferę o każdej porze.

Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w powrocie do Bukaresztu najpopularniejszej marki hotelowej – ibis. Wraz z ibis Bukareszt Politehnica otwieramy nowy rozdział w naszej historii. Wnosi innowacyjną koncepcję i autentyczne doświadczenie dla gości, zapewniane przez zespół pełnych pasji profesjonalnych hotelarzy. Cieszymy się również, że możemy przedstawić zupełnie nowy koncept Agora. Tworzy pozytywną, serdeczną atmosferę . Doskonałe środowisko dla studentów i młodych profesjonalistów, którzy pragną korzystać z życia – mówi Raluca Mihăescu, dyrektor generalna ibis Bukareszt Politehnica.

Położony nad brzegiem rzeki Dambovita, nowo wybudowany hotel ibis Bukareszt Politehnica leży w samym sercu dynamicznej dzielnicy biznesowej. W tym rejonie działają jedne z najbardziej prestiżowych i szybko rozwijających się lokalnych i międzynarodowych firm. Hotel znajduje się przy wejściu do Politechniki Bukaresztańskiej, największej tego typu uczelni w kraju. Ibis Bukareszt Politehnica to miejsce startowe do zwiedzania miasta. Znajduje się zaledwie kilka minut drogi od Ogrodu Botanicznego, Pałacu Parlamentu, Pałacu Cotroceni i Katedry Narodowej.

Natomiast Afi Palace Cotroceni, jedno z największych centrów handlowych w Bukareszcie, dzieli od hotelu tylko pięć minut jazdy. Hotel, należący do sieci ibis, najpopularniejszej marki hotelowej w Europie, jest częścią Accor. Inwestorem jest firma Novum Invest – deweloper z 10-letnim doświadczeniem na rynku rumuńskim.

ŚWIAT HOTELI – CZERWIEC-LIPIEC 2021
>> KLIKNIJ, ABY ZAPOZNAĆ SIĘ Z PEŁNYM WYDANIEM <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 23.08.2021
Aktualizacja: 23.08.2021