Iga Bartczak dyrektor generalną Radisson Blu Resort Świnoujście

Udostępnij artykuł

Pełniąca przez ostatnie ponad sześć lat funkcję dyrektor Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort Iga Bartczak objęła stanowisko dyrektor generalnej hotelu Radisson BLU Resort Świnoujście, należącego do Zdrojowej Invest & Hotels.

Iga Bartczak jest absolwentką Uniwersytetu Szczecińskiego. Zanim w 2016 roku związała się z obiektem Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort w Świeradowie-Zdroju, przez dziewięć lat pracowała w szczecińskim Radisson Blu. Funkcję dyrektora w Cottoninie pełniła od listopada 2018 roku do grudnia 2022.

ŚWIAT HOTELI – LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli listopad-grudzień 2022

O Radisson Blu Resort, Świnoujście

Położony zaledwie 50 m od plaży hotel oferuje 340 pokoje. Aranżacja wnętrz w sposób awangardowy łączy klasykę ze świeżością żywiołu wody. Design inspirowany ekosystemem morskim i jego płynnymi kształtkami zapewnia wyjątkowe doznania estetyczne. Jest to pierwszy w Polsce pięciogwiazdkowy hotel zbudowany zgodnie z certyfikacją ekologiczną Leadership in Energy and Environmental Design (LEED).

Hotel oddaje gościom Horizion Café na 13. piętrze, restaurację Oyster i restaurację The Larder, a także Wellnes BluSPAce i klub muzyczny Salt.

Podniebny taras to ekskluzywna strefa wypoczynku z jacuzzi i przeszkloną sauną. Tutaj znajduje się również bar i basen. Niezapomnianych chwil dostarczy również spacer szklanym tarasem znajdującym się 50 m n.p.m.

Tuż obok Radisson Blu, Resort Świnoujście znajduje się Baltic Park Molo Aquapark raj dla fanów wodnych atrakcji. Na gości czekają 4 zjeżdżalnie, w tym 2 pontonowe, pierwsza w Polsce sztuczna fala do surfingu, basen sportowy i rekreacyjny, rwąca rzeka oraz strefa saun z tepidarium.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 16.01.2023
Aktualizacja: 16.01.2023