Jak Pasibus wspiera WOŚP?

Udostępnij artykuł

Food truck na prywatnej imprezie, burgerowa uczta bez limitów i zestawy gadżetów – to aukcje, które w tym roku przygotowała sieć burgerowni Pasibus z okazji finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Charytatywne licytacje w serwisie Allegro.pl potrwają do czwartku, 27 stycznia br.

W Pasibusie bardzo lubimy pomagać. Dlatego od lat angażujemy się w challenge, aukcje, wydarzenia charytatywne i zbiórki mówi Jakub Aleksandrowicz, dyrektor marketingu Pasibusa. Gra dla WOŚP to zawsze wielka przyjemność, dlatego po raz kolejny przygotowaliśmy fantastyczne licytacje dla naszych wiernych Pasibrzuchów. W zeszłym roku udało nam się wspólnie zebrać dla Orkiestry ponad 11 tys. zł. Liczmy na pobicie rekordu w tym roku.

Licytacje marki Pasibus

Wśród tegorocznych aukcji przygotowanych przez Pasibusa po raz kolejny znalazła się możliwość wylicytowania przyjazdu foodtrucka wraz ze 100 burgerami. Dodatkowo Pasi Ekipa usmaży je na prywatnej lub firmowej imprezie zwycięzcy aukcji. Smakosze burgerów mogą także licytować wielką ucztę bez limitów dla siebie i trzech znajomych w wybranym lokalu Pasibusa.

Wśród rzeczy wystawionych na aukcję przez kultową sieć burgerowni znalazły się także zestaw gadżetów z czapką, wlepami, tatuażami i pinsami, a także trzy Zestawy Rasowego Pasibrzucha, zawierające gadżety oraz kupony na burgery: Zestaw Gold, Zestaw Silver, Zestaw Bronze.

Wszystkie zebrane przez Pasibusa środki zostaną przekazane Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. 30. Finał WOŚP odbędzie się w niedzielę, 30 stycznia br. W rezultacie za zebrane pieniądze zakupiony zostanie sprzęt dla oddziałów okulistyki dziecięcej w całej Polsce.

Pasibus to marka burgerowni, która narodziła się we Wrocławiu w 2013 r. Pierwszy foodtruck Pasibusa stanął w stolicy Dolnego Śląska i szybko stał się wyjątkowym miejscem na kulinarnej mapie miasta. Obecnie restauracje Pasibusa znajdują się już w 13 miastach w Polsce. Między innymi we Wrocławiu, Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Katowicach, Olsztynie, a także Poznaniu. Marka prowadzi w sumie 24 lokale. W tym 10 stworzonych we współpracy ze spółką Helios.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE listopad 2021
>> kliknij i zapoznaj się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione