Janpol dostawcą materacy do śląskich hoteli

Udostępnij artykuł

Jak informują przedstawiciele firmy, materace Janpolu znajdują się także w kompleksach: Diva w Kołobrzegu oraz Szklane Domy w Zakopanem.

Hotel Best Western Katowice został otwarty na początku czerwca bieżącego roku. Jest to siódmy hotel tej sieci w naszym kraju. Hotel oferuje gościom 168 pokoi, restaurację serwującą potrawy kuchni międzynarodowej, lobby bar, centrum rekreacyjne i fitness oraz kompleks czterech sal konferencyjnych na łącznie 200 osób.

Natomiast czterogwiazdkowy hotel Arsenal Palace sieci Stylehotels usytuowany na granicy Chorzowa i Katowic oferuje gościom 115 pokoi (łącznie 230 miejsc noclegowych), czteropoziomową część restauracyjną, bar, siedem sal konferencyjno-szkoleniowych oraz zaplecze spa (m.in. basen, saunę fińską, łaźnię parową, jacuzzi, gabinet masażu oraz fitness). 

Fabryka Materacy Janpol sp. z o.o.  jest laureatem odznaczenia: „Kupuj Nasze – są powody do dumy”. Wyróżnienie to przyznawane jest polskim firmom, które główną część kosztów produkcji ponoszą na terenie Polski. Dodatkowo, ich towary musi cechować nienaganna jakość i nowatorstwo. Firma znajduje się również w gronie Gazel Biznesu – przedsiębiorstw odznaczających się dynamicznym wzrostem i transparentnością finansową.

Karolina Stępniak

Redaktor naczelna Świat Hoteli, redaktor Horecanet.pl, Sweets & Coffee, współorganizatorka Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL®, dyrektor wydawnicza, współwłaścicielka BROG B2B. Absolwentka wydziału dziennikarstwa Collegium Civitas w Warszawie. Doświadczenie zdobywała w takich pismach jak Gazeta Wyborcza i Życie Warszawy. Z firmą BROG Media (później BROG Marketing i BROG B2B) związana od grudnia 2010 roku. Początkowo jako dziennikarz w czasopismach Świat Hoteli i Nowości Gastronomiczne oraz portalu Horecanet.pl. Od lutego 2013 pełni funkcję redaktor naczelnej Świata Hoteli, a od stycznia 2018 roku dyrektor wydawniczej i współwłaścicielki wydawnictwa BROG B2B. Jest również współorganizatorką Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, a także odpowiedzialna za tworzenie portalu Horecanet.pl oraz współorganizację Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum i Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee. Jest także wykładowczynią i członkinią Rady Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Interesuje się polskim rynkiem hotelarskim i gastronomicznym. Prywatnie uwielbia sport, w szczególności bieganie, poza tym dobrą kuchnię i polskie kino. Szczęśliwa partnerka i mama Łucji.

Opublikowano: 24.06.2010
Aktualizacja: 24.06.2010