Jesienne propozycje od Grycana

Udostępnij artykuł
Lodziarnio-kawiarnie zachęcają do odwiedzin i skorzystania z nowych propozycji. Włoska kawa w wariancie Americano lub Cappuccino w zestawie z deserem lodowym lub domową szarlotką dostępne są teraz w promocyjnej cenie.

Od zawsze chcieliśmy by nasze lokale były miejscem spotkań bliskich sobie osób. Rodziców z dziećmi, grup przyjaciół czy zakochanych, którzy pragną razem spędzać każdą chwilę. Takie momenty pragniemy umilać. Sprawiać by były smaczne i niezapomniane, proponując najlepsze desery lodowe, domowe ciasta i doskonałą kawę na bazie mieszanki pochodzącej z rodzinnej włoskiej palarni. Zapraszamy na nasze klasyczne desery lub chrupiącą szarlotkę. Również w wersji wegańskiej, w towarzystwie aksamitnego Americano lub kremowego Cappuccino – mówi Elżbieta Grycan – właścicielka sieci Grycan – Lody od pokoleń. – To świetny pomysł na rodzinne popołudnie po pierwszych dniach szkoły, spotkanie z przyjaciółmi czy randkę.

W promocyjnej ofercie znalazły się:

Deser lodowy w zestawie z kawą Americano lub Cappucino w cenie 22,90zł. Wszystkie desery lodowe przygotowywane są z lodów i sorbetów z owoców produkowanych rzemieślniczymi metodami według tradycyjnych receptur. Także smakowite dopełnienie lodowych kompozycji: chrupiące rurki waflowe, maślane „kocie ciasteczka”, bezy, bita śmietana. Czy polewy są przygotowywane na miejscu w lodziarnio-kawiarniach lub pochodzą z własnych pracowni cukierniczych. Do wyboru desery:

  • Waniliowy – kompozycja lodów waniliowych z bitą śmietaną i polewą czekoladową, udekorowana waflową rurką.
  • Czekoladowy – kompozycja lodów czekoladowych oraz waniliowych z bitą śmietaną i domową polewą czekoladową, udekorowana waflową rurką.
  • Truskawkowy – połączenie sorbetu z truskawek oraz lodów waniliowych z bitą śmietaną i polewą truskawkową. Dopełnienie kompozycji stanowi chrupiąca waflowa rurka.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE czerwiec-lipiec 2021
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Szarlotka na gorąco w zestawie z kawą Americano lub Cappucino w cenie 22,90zł. Do wyboru:

  • Szarlotka z kruszonką – domowa szarlotka na kruchym, maślanym cieście, podawana na gorąco z sosem cynamonowym, porcją lodów waniliowych i bitą śmietaną.
  • Szarlotka wegańska z migdałami –  kruchy spód na bazie mąki kukurydzianej i ziemniaczanej oraz nadzienie z polskich jabłek odmiany szara reneta uprażonych z cynamonem, ozdobione płatkami migdałowymi, podawana na gorąco z porcją wegańskich lodów waniliowych.

Oferta obowiązuje we wszystkich lodziarnio-kawiarniach Grycan – Lody od pokoleń od 4 września 2021 roku do odwołania.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.