Jeśli lody, to tylko naturalne! Jak je przechowywać, aby zachować pełnię walorów smakowych?

Rosnący popyt na tzw. lody rzemieślnicze to zjawisko, będące częścią eko rewolucji, którą przechodzi rynek żywności. Sezon na lody w Polsce już w pełni i zapewne nikogo nie dziwią już kolejki do lodziarni, które oferują swoim klientom wysokiej jakości, naturalne lody.
Eko rewolucja

Naturalne owocowe pasty i prawdziwe mleko nadają lodom bogaty smak, coraz częściej doceniany przez polskich konsumentów. Ważny aspekt lodów stanowi baza, która w przypadku produktów wysokiej jakości powstaje z jajek, cukru oraz mleka.

Sezonowe i łatwo dostępne owoce tj. truskawka, porzeczka czy jagoda przypominają smaki z dzieciństwa osobom starszym, a młodemu pokoleniu pozwalają zasmakować deserów wytwarzanych rzemieślniczymi metodami, których walory smakowe przekraczają koncernowe produkty.

Polskie specjały bardzo często powstają w oparciu o wiedzę producentów włoskich, których bogaty smak lodów dzięki unikalnym recepturom znany jest na całym świecie. Polscy wytwórcy szczycą się wiedzą zdobytą za granicą i udoskonalą własne receptury wykorzystując rodzime inspiracje smakowe.

Odpowiednie przechowywanie

Ważnym aspektem biznesu opartego o lody rzemieślnicze jest odpowiednie przechowywanie produktu, przed zaserwowaniem go konsumentom. Do przechowywania i sprzedaży lodów tradycyjnych, doskonale sprawdzi się witryna na lody Gelateria. Wykonana w wersji od 4 do 12 pojemników, pozwala przechowywać w odpowiednich warunkach wiele smaków masy lodowej. Utrzymanie lodów w optymalnej temperaturze od -15 do – 20 stopni Celsjusza zachowuje ich walory smakowe i odpowiednią konsystencję. Warstwę izolacyjną stanowi glikol dzięki czemu witryna może utrzymać właściwą temperaturę przechowywania lodów bez zasilania nawet przez kilka godzin. Zewnętrzna obudowa ze stali inox pomaga utrzymać czystość. Produkt został wyprodukowany we Włoszech.

Dowiedz się więcej na temat witryny na lody naturalne Gelateria dzwoniąc pod numer 517 476 126.

Odwiedź stronę: www.panorama-arredamento.pl
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie RG2019banner.png

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.