Julius Meinl, dostawca kompleksowych rozwiązań dla wszystkich segmentów gastronomicznych, stabilną i silną marką

Udostępnij artykuł
Współpracują już z najlepszymi hotelami, kawiarniami, restauracjami oraz biurami na terenie całej Polski. Niezwykle prężnie rozwijają swoją działalność, która opiera się na doświadczeniu, ludziach i  kompleksowej ofercie oraz własnemu działowi serwisu. Cóż dokładnie znaczy ta kompleksowość? Nic innego niż wszystkie elementy składowe do obsługi napojów gorących dla gastronomi.  
Zacznijmy od najważniejszego: od KAWY i HERBATY!

Tu rozwija się wachlarz prawdziwych życzeń, zacznijmy od ziarnistych kaw certyfikowanych, poprzez mielone, bezkofeinowe oraz kawę w kapsułkach. Każdy znajdzie swój smak, ale również trzeba zauważyć, że większość herbat jest z certyfikacją ekologiczną.

Jeśli już wybrałeś kawę idealną dla Twoich Klientów oraz listę smaków herbat i ich rodzaj to przystępujemy do dedykowanego do danej kawy ekspresu oraz młynka, który otrzymujesz w ramach współpracy oraz obowiązującego kontraktu. Ekspres kolbowy wraz z  profesjonalnym młynkiem to koszt średnio kilkunastu tysięcy złotych, co powoduje, że wiele lokali woli nie ponosić tej inwestycji.

Nie martwcie się tym, dlatego międzynarodowa firma taka jak Julius Meinl zadba o całą oprawę, serwis Twoich urządzeń oraz jeśli to będzie konieczne zapewni ekspres zastępczy podczas awarii, który pozwoli kontynuować bez przeszkód działalność lokalu.

Pozostaje tylko wykończenie napoju i zaserwowanie go w pięknej logowanej filiżance. Dla wielbicieli Coffee To Go alternatywą będą biodegradowalne kubeczki jednorazowe, ale zanim to wszystko nastąpi firma Julius Meinl przeszkoli wszystkich pracowników i baristów zatrudnionych w lokalach zainteresowanym ich ofertą.

RYNEK GASTRONOMICZNY W POLSCE – RAPORT 2021
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Dla osłody i chętnych znajdzie się w szerokiej ofercie dodatków, cukier biały i trzcinowy, migdałki, ciasteczka,  serwetniki, a do nich serwetki, mieszadełka, oraz szereg innych materiałów marketingowych.

Ich programy oraz działania znajdziesz na stronie: juliusmeinl.com/pl

Julius Meinl działa na terenie całej Polski.  Firma szuka kolejnych partnerów regionalnych, może jesteś jednym z nich? Zainteresowanych prosimy o kontakt horeca@meinlcoffee.pl.

A chętnych do śledzenia kolejnych sukcesów zapraszamy na: Facebook, Instagram i LinkedIn.

Tekst powstał we współpracy z Julius Meinl.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 19.10.2021
Aktualizacja: 26.10.2021