KFC: Hot Harissa Wrapper dołącza do menu

Udostępnij artykuł
To propozycja na jesienny posiłek z sosem na bazie chilli i czosnku, która dołącza do Kentucky Gold i Smoky BBQ Wrappers. Dzięki aż trzem wariantom smakowym każdy znajdzie coś dla siebie. 

Duży kawałek Grandera skropiony sosem z limonki i majonezem, z zapieczonymi w środku frytkami, serem Cheddar, boczkiem, piklami, prażoną cebulką i wybranym sosem – znany miłośnikom KFC wcześniej, Kentucky Gold i Smoky BBQ oraz nowym Hot Harissa – to comfort food na jesień.

Kentucky Gold to wędzony sos majonezowo-musztardowy, a Smoky BBQ to dymny sos barbecue. Zaś nowy dodatek Hot Harissa, przygotowany jest na bazie papryczki chilli i czosnku, z kolendrą, kminkiem, kuminem, oliwą, ogórkiem i pomidorami.

KFC Wrappers są dostępne samodzielnie, w zestawie lub w boxie, we wszystkich restauracjach KFC na terenie całej Polski oraz w Drive Thru. Wszystkie dania dostępne w KFC można także zamówić wcześniej poprzez funkcjonalność w aplikacji – KFC Collect, a następnie odebrać w najwygodniejszej dla siebie porze we wskazanej restauracji, w Drive Thru lub – po wybraniu opcji „Parking PickUp” – otrzymać zamówienie prosto do swojego samochodu.

RYNEK GASTRONOMICZNY W POLSCE – RAPORT 2021
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 20.10.2021
Aktualizacja: 20.10.2021