KFC: Kubełek 30 Hot Wings za 2 zł pod warunkiem wygrania meczu przez Polaków

Marka nieustająco zachęca do wspólnego kibicowania. Specjalna, mistrzowska promocja dla fanów futbolu oraz chrupiącego kurczaka wciąż jest aktualna. Każdy, kto dziś kupi jeden z trzech „Zestawów Piłkarskich KFC”, już jutro otrzyma Kubełek 30 Hot Wings za jedyne 2 złote. Warunek pozostaje ten sam – Polska musi wygrać.

W każdym z trzech promocyjnych Zestawów Piłkarskich, każdy kibic znajdzie to, co w KFC lubi najbardziej. Pierwszy zestaw zawiera 11 kawałków Hot&Spicy Strips, 11 pokrytych pikantną panierką skrzydełek Hot Wings oraz 12 sztuk Onion Rings. Także cztery porcje frytek.

Drugi to cztery kubełki 30 Hot Wings Bucket. Trzeci to po cztery sztuki kanapek Twister, Zinger oraz Grander. Uzupełniony w tym zestawie czterema porcjami Qurrito, frytkami oraz kubełkiem Hot Wings. „Zestawy Piłkarskie KFC” są dostępne zarówno na miejscu w lokalach, jak i w opcji na wynos we wszystkich restauracjach KFC na terenie całej Polski.

Jeśli Polska pokona dziś na boisku Szwecję i awansuje do 1/8 finału Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej, każdy kto kibicował w asyście „Zestawu Piłkarskiego KFC” będzie mógł cieszyć się jutro jeszcze bardziej z Kubełkiem 30 Hot Wings za jedyne 2 złote.

Aby w czwartek odebrać promocyjny Kubełek, wystarczy jedynie pokazać przy kasie paragon z dzisiejszego zakupu „Zestawu Piłkarskiego KFC”.

KFC to światowa sieć restauracji serwująca dania z kurczaka. Od ponad 90 lat, czyli od czasu otwarcia w 1930 r. pierwszej restauracji w Stanach Zjednoczonych, smak kurczaków pozostaje taki sam. Dzięki oryginalnej recepturze Colonela Sandersa. Codziennie około 12 milionów klientów obsługiwanych jest w ponad 25 tys. restauracji sieci w ponad 155 krajach na całym świecie. W Polsce marka należy do holdingu AmRest. Największego, niezależnego operatora sieci restauracji w Europie Środkowej i Wschodniej. Firma zarządza obecnie siecią ponad 300 restauracji pod tym szyldem w naszym kraju.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE kwiecień – maj 2021
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.