KFC z ofertą na Dzień Mamy

Udostępnij artykuł

W tym roku marka przychodzi z konkursem, w którego centrum będą właśnie mamy. Aby wygrać nagrody trzeba użyć wyobraźni i w dniach 26 -28 maja przedstawić na Instagramie marki wizję na idealny Dzień Matki. Trzy najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone voucherami o wartości 1500 zł do wykorzystania na zaplanowany czas z mamą oraz voucherami na dania z karty KFC.

dzien mamy w kfc
dzien mamy w kfc

Marka KFC umożliwi spełnienie marzeń trzem zwycięzcom konkursu, których obdaruje voucherami o wartości 1500 zł każdy do wykorzystania na stronie wyjątkowyprezent.pl. Do wyboru jest wiele różnych aktywności, które zrealizować można w dogodnym dla siebie i mamy terminie. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy opisać swój idealny Dzień Mamy pod postem na Instagramie marki KFC, który pojawi się już 26 maja. Liczy się pomysł. Zabawa potrwa do 28 maja. Ogłoszenie wyników odbędzie się 29 maja na Instagramie pod postem konkursowym. KFC zadbało również, aby wspólnie spędzony czas był wypełniony jedzeniem – zwycięzcy otrzymają dodatkowo vouchery do restauracji.

Od połowy maja, specjalnie dla wszystkich fanów kurczaka, w restauracjach KFC od piątku do niedzieli trwa promocja – 50 proc. taniej na drugi kubełek. Będzie ona obowiązywała także w Dniu Matki.

Źródło: KFC

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE marzec-kwiecień 2023
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 25.05.2023
Aktualizacja: 25.05.2023