Kolejne 23 pokoje w hotelu Atos wyremontowane

Udostępnij artykuł

Pokoje Komfort są wyposażone w nowe funkcjonalne meble, telewizor, telefon i dostęp do Internetu.
To nie pierwsza inwestycja w Atosie w ostatnich miesiącach. Jak już podawał portal Horecanet.pl, we wrześniu 2009 roku ruszyła nowa restauracja. Podobne przedsięwzięcia zostały poczynione w dwóch pozostałych hotelach zlokalizowanych na Stegnach – w Aramisie i Portosie. Związane były to z tym, że przejęto restauracje, które wcześniej wynajmowane one były firmom zewnętrznym.

Hotele Atos, Aramis i Portos sąsiadują ze sobą i mieszczą się przy ul. Mangalia na warszawskich Sterganch. Obiekty te zrzeszone są w sieci START hotel a ich właścicielem jest spółka PUHIT SA. Oba jednogwiazdkowe hotele – Atos i Aramis – posiadają po 230 pokoi, hotel Portos, który w czerwcu 2009 roku otrzymał kategorię trzech gwiazdek, oferuje 230 pokoi, salę konferencyjną, sale warsztatowe. We wszystkich pokojach dostępny jest bezpłatny internet. PUHIT SA jest także właścicielem trzygwiazdkowego hotelu Felix położonego na warszawskiej Pradze. Hotel dysponuje 227 pokojami, restauracją, trzema klimatyzowanymi salami konferencyjnymi oraz salami warsztatowymi.

Ponadto w portfolio PUHIT SA znajdują się dwa hostele w Warszawie (Służewiec i To-Tu), centra konferencyjne Promenada nad Zalewem Zegrzyńskim i Galeria na Kole w Warszawie, trzy trzygwiazdkowe hotele w Krakowie (RT Monopol, RT Regent i RT Galicya) oraz marka i program marketingowy START hotel. W tym roku spółka – po raz trzeci – znalazła się wśród laureatów rankingu Gazele Biznesu i odebrała nagrodę. Wyróżnienia przyznawane są firmom średniej wielkości, które doskonale dają sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów.

Opublikowano: 21.04.2010
Aktualizacja: 21.04.2010