Kolejne inwestycje w Qubus Hotel Zielona Góra

Udostępnij artykuł

Qubus Hotel Zielona Góra to obiekt, który trzynaście lat temu zapoczątkował karierę sieci Qubus w Polsce. Dziś pełna klimatyzacja w większości hoteli Qubus jest już standardem.– Nie mogliśmy pozwolić na to, aby nasze pokoje nadal pozbawione były tego udogodnienia – mówi dyrektor hotelu, Paweł Migacz. – Zależało nam na tym, aby jeszcze przed zbliżającym się latem zapewnić naszym gościom maksymalny komfort noclegu – dodaje.

– Zarówno w restauracji, jak i na salach konferencyjnych klimatyzacja funkcjonuje już od dawna – zaznacza Barbara Stawiarska z działu marketingu Qubus Hotel Zielona Góra. – Teraz pora na pokoje, w których w ubiegłym roku wyremontowaliśmy również łazienki – dodaje.

Qubus Hotel Zielona Góra to trzygwiazdkowy obiekt położony w pobliżu centrum miasta, w sąsiedztwie Palmiarni. Obiekt posiada 56 pokoi, które oferują 79 miejsc noclegowych. W hotelu działa również restauracja, drink bar oraz zaplecze konferencyjne.

Qubus Hotel liczy obecnie 13 obiektów: w Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, Katowicach, Gorzowie Wielkopolskim, Kielcach, Legnicy, Łodzi, Gliwicach, Zielonej Górze, Wałbrzychu, Głogowie oraz Złotoryi. Sieć oferuje ponad 1200 pokoi w obiektach trzy- i czterogwiazdkowych. W tym roku planowane jest otwarcie kolejnego hotelu w Bielsku-Białej. Ostatno ołoszone został plany powstania nowych hoteli w Rzeszowie oraz Poznaniu. Firma zamierza również otworzyć hotel w Warszawie. Niedawno Qubus Hotel okazała się najwyżej ocenianą polską marką hotelową w światowym rankingu Expedia Insiders Select.  

Karolina Stępniak

Redaktor naczelna Świat Hoteli, redaktor Horecanet.pl, Sweets & Coffee, współorganizatorka Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL®, dyrektor wydawnicza, współwłaścicielka BROG B2B. Absolwentka wydziału dziennikarstwa Collegium Civitas w Warszawie. Doświadczenie zdobywała w takich pismach jak Gazeta Wyborcza i Życie Warszawy. Z firmą BROG Media (później BROG Marketing i BROG B2B) związana od grudnia 2010 roku. Początkowo jako dziennikarz w czasopismach Świat Hoteli i Nowości Gastronomiczne oraz portalu Horecanet.pl. Od lutego 2013 pełni funkcję redaktor naczelnej Świata Hoteli, a od stycznia 2018 roku dyrektor wydawniczej i współwłaścicielki wydawnictwa BROG B2B. Jest również współorganizatorką Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, a także odpowiedzialna za tworzenie portalu Horecanet.pl oraz współorganizację Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum i Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee. Jest także wykładowczynią i członkinią Rady Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Interesuje się polskim rynkiem hotelarskim i gastronomicznym. Prywatnie uwielbia sport, w szczególności bieganie, poza tym dobrą kuchnię i polskie kino. Szczęśliwa partnerka i mama Łucji.

Opublikowano: 25.06.2010
Aktualizacja: 25.06.2010