Kolejne restauracje Subway na stacjach Amic

Udostępnij artykuł
Jak dowiedziała się redakcja portalu Petrolnet.pl, należącego do naszego wydawnictwa, w ostatnim tygodniu października br. Amic Energy w Polsce otworzył restauracje Subway na kolejnych dwóch stacjach. Obecnie amerykański koncept działa w 21 lokalizacjach Amic.

Pierwsza z nowych restauracji mieści się przy ul. Głogowskiej 250 w Poznaniu (woj. wielkopolskie), druga zaś przy ul. Łąkowej 23-25 w Łodzi (woj. łódzkie).

Menu Subway jest dostępne już na 21 stacjach koncernu zlokalizowanych m.in. w Czechowicach-Dziedzicach, Gdyni, Katowicach, Kielcach, Lublinie, Młochowie, Piasecznie, Radomiu, Tychach, Warszawie. Wrocławiu czy Zielonej Górze.

Amic Energy to nowoczesna marka, która na co dzień wykorzystuje nowe technologie we wszystkich obszarach swojej działalności. Przekłada się to na kształt i funkcjonowanie stacji, a przede wszystkim na spełnienie oczekiwań i potrzeb klientów.

Marka stawia na miejsce, w którym klienci będą czuli się bezpiecznie i komfortowo. Oferuje wysokiej jakości paliwa, których cena jest bardzo stabilna i konkurencyjna rynkowo. Zapewnia wygodne miejsca do odpoczynku i posiłku – Food Point a także na wybranych stacjach – restauracje Subway.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 04.11.2019
Aktualizacja: 04.11.2019