Koncert charytatywny Świat Gastronomii dla Ukrainy

Udostępnij artykuł

Już w najbliższą sobotę 5 marca w Haston City Hotel, należącym do Grupy Polskie Hotele Niezależne, odbędzie się koncert charytatywny Świat Gastronomii dla Ukrainy. Podczas wydarzenia zostanie także wyserwowana specjalna kolacja degustacyjna przygotowana przez szefów kuchni, na czele z Robertem Sową.

koncert świat gastronomii dla Ukrainy

Zapowiada się wyśmienita uczta dla ucha i podniebienia, która zjednoczy uczestników wokół jednego celu – pomocy uchodźcom z Ukrainy.

Atak na wolną Ukrainę jest atakiem na Europę, na nasze wartości, a także na nasze bezpieczeństwo. Nie możemy zamykać oczu i ust na to, co się tam dzieje. Patrzmy więc i głośno deklarujmy naszą solidarność i wsparcie dla całego narodu ukraińskiego – podkreślają Organizatorzy.

W związku z powyższym, Świat Gastronomii pod przewodnictwem Roberta Sowy wraz z Haston City Hotel zaprasza na niezwykłe wydarzenie. Poprowadzi je Zygmunt Chajzer, a swój udział potwierdzili wyśmienici szefowie kuchni. Między innymi: Jerzy Pasikowski, Marcin Budynek, Giancarlo Russo, Wiesław Bober, Theo Vafidis, Jurek Sobieniak, Michał Kuter, Wojciech Harapkiewicz, a także Krzysztof Gawlik.

Niezapomnianym uzupełnieniem wieczoru będzie występ zespołu Lady Pank z Janem Borysewiczem i Januszem Panasewiczem na czele, a także wielu innych artystów sceny muzycznej.

Zakup biletów

Koncert charytatywny Świat Gastronomii dla Ukrainy rozpocznie się o godz. 19.00 w dniu 5 marca 2022 r. (sobota)  w Haston City Hotel – Wrocław.

Koszt udziału w koncercie: 500,00 PLN z VAT /para.

Bilety można zakupić, pisząc maila lub dzwoniąc:
mg@haston.pl
512 71 90 63

Prosimy o potwierdzenie udziału w koncercie do dnia 3.03.2022 r.

Po potwierdzeniu udziału, wpłaty możliwe są bezpośrednio przed koncertem lub na konto:

Santander  Bank Polska  S.A. – [ 94  1090  1522  0000  0001  1480  2329 ], w tytule przelewu należy wpisać “udział w koncercie charytatywnym na rzecz Ukrainy”.

Kolacja i licytacja

Podczas koncertu wyserwowana zostanie specjalna kolacja degustacyjna przygotowana przez szefów, na czele z Robertem Sową. Dodatkowo w trakcie tego wieczoru prowadzona będzie również licytacja na rzecz Ukrainy. Zebrane pieniądze w całości będą przeznaczone na pomoc dla uchodźców przybywających do Wrocławia z zajętej wojną Ukrainy.

Szefowie kuchni zapraszają licząc na Państwa obecność, wsparcie, hojność, a także otwarte serce.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione

Opublikowano: 02.03.2022
Aktualizacja: 02.03.2022