Kręgliccy wspierają Ukrainę

Udostępnij artykuł

W dniu rozpoczęcia rosyjskiej agresji na Ukrainę, grupa zawiesiła komunikację na wszystkich kanałach. Jak wyjaśnia za pomocą social mediów, pomoc dla Ukrainy bardzo ich pochłonęła.

Kręgliccy zasilili finansowo Polska Akcja Humanitarna (PAH). Przygotowują także darmowe posiłki, udzielają wsparcia pracownikom pochodzącym z Ukrainy, przyjmują pod swoje dachy i zatrydniają ludzi uciekających przed wojną.

Z podziwem patrzymy na naszych pracowników i dzieciaki, zaangażowanych na pierwszej linii pomocy. Większość działań, których charakter nie pasuje do obecnej sytuacji zdecydowaliśmy się przenieść na inny, mamy nadzieję, spokojniejszy okres. Będziemy informować Was na bieżąco. Działamy niezmiennie, czekamy na Was, i koncentrujemy się na wiadomościach dających siłę i nadzieję.

26 lat temu powstała jedna z restauracji, należąca do grupy. Chodzi o Santorini, które kilka dni temu świętowało rocznicę otwarcia. Planowane były huczne obchody. Jednak ze względu na obecną sytuację na świecie, były skromniejsze. W restauracji dostępne było urodzinowe ciastko Kataifi me krema. Całkowity dochód ze sprzedaży ciastka zostanie przekazant na paliwo dla kelnera Vladyslava, który cały swój wolny czas poświęca na transport uchodźców z Ukrainy.

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 14.03.2022
Aktualizacja: 12.01.2023