Krowarzywa z kolejnym punktem w Szczecinie

Po niedawnym otwarciu lokalu w Gdańsku, w najbliższą sobotę, 12 czerwca 2021, miłośnicy wegańskich burgerów będą mogli odwiedzić nową restaurację w Szczecinie. Punkt jest zlokalizowany przy ul. Jasnej 5.

Otwarcie lokalu odbędzie się o godz. 14:00. To druga restauracja Krowarzywa w Szczecinie i dziewiętnasta w sieci. Otwiera ją Ewa Balcerzak, do której należy również pierwszy lokal w Szczecinie, przy ul. Monte Cassino 3.

W ofercie Krowarzywa można znaleźć flagowe wegańskie burgery, wrapy, zdrowe sałatki. Także uwielbiany przez klientów Vegan Kebab. Na spragnionych czeka domowa lemoniada oraz firmowe napoje butelkowe. Polecamy również nasze nowości czyli czerwcowy Smak Miesiąca – Seitan Hoisin, ziemniaczki hashtagi czy nachosy bio z wegańskim serem.

Marka poszukuje kolejnych franczyzobiorców i multi-franczyzobiorców w Warszawie, Katowicach, Lublinie, Poznaniu, Wrocławiu, Częstochowie i Zakopanem. W warunkach pandemii powstało już sześć lokali w całej Polsce, a 3 kolejne są w trakcie przygotowania.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE kwiecień – maj 2021
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.