Kulki serowe i krążki cebulowe w nowych burgerach Chilli Mili

Udostępnij artykuł
Do oferty trafiły właśnie dwa nowe burgery – Big Balls wypełniony kulkami serowymi i Onion z krążkami cebulowymi. Obie propozycje zawierają jeszcze stripsy, rukolę i pomidora. Całości smaku dopełnia wybór wybór sosów – żurawina i majonez.

Dotychczasowe sezonowe propozycje w ofercie Chilli Mili były subtelniejsze, zawierały większą ilość świeżych warzyw. Mamy zimę, więc tym razem postawiliśmy na coś co silniej rozgrzewa serca klientówmówi Agnieszka Rejkowicz, koordynatorka sieci franczyz Chilli Mili.Cheese Balls i Onion Rings to chętnie zamawiane dodatki w naszych restauracjach. Nie mogą równać się z frytkami, ale ich sprzedaż stale rośnie. Upgrade burgerów właśnie o te produkty to nie lada atrakcja dla chillimaniaków.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE listopad 2021
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Nowe burgery pozostaną w menu Chilli Mili do 30 stycznia 2022 roku. W ich skład wchodzą:

Big Balls Burger: 3 x cheese balls, chrupiący kurczak, pomidor, rukola, żurawina i majonez

Onion Burger: 3 x onion rings, chrupiący kurczak, pomidor, rukola, żurawina i majonez

Zimowe burgery w cenie 21 zł (30 zł w zestawie z frytkami i dolewką napojów bez limitu) dostępne są we wszystkich restauracjach Chilli Mili: w Żyrardowie, Bochni, Limanowej, Bolesławcu, Lubaniu, Garwolinie, Szczecinku, Drezdenku, Tarnowie i Puławach. Na miejscu, na wynos i na dowóz.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 06.12.2021
Aktualizacja: 06.12.2021