Latte z Vege kremem w Costa Coffee

Udostępnij artykuł
Do menu dołącza roślinny odpowiednik kawy z mlekiem i bitą śmietaną. Ta całkowicie wegańska propozycja od firmy Upfield została wprowadzona do karty wraz z nową Wiosenną Kampanią marki. Propozycja nie zawiera produktów pochodzenia zwierzęcego i jest już dostępna do skosztowania w wybranych kawiarniach Costa Coffee.
Nowa jakość prosto z natury

Latte z Vege kremem to pierwsza w całości wegańska propozycja, która łączy mieszankę kawy Mocha Italia z roślinną śmietanką Flora Plant od firmy Upfield. Jej smak i konsystencja w niczym nie ustępują klasycznej bitej śmietanie z mleka. Latte z Vege kremem powstaje na bazie napoju sojowego. Jednak bez problemu można przygotować ją na innym dostępnym w kawiarni zamienniku mleka krowiego. Między innymi na napoju owsianym, migdałowym oraz kokosowo-sojowym.

Jako bariści Costa Coffee chcemy oferować naszym gościom coraz to nowe wrażenia smakowe i stale ich zaskakiwać. Latte z Vege kremem to pierwsza w całości wegańska propozycja – roślinny odpowiednik kawy z mlekiem i bitą śmietaną. Przygotowana w całości ze składników, które nie są pochodzenia zwierzęcego. Decydując się na tę pyszną, nową propozycję z naszego menu, osoby na diecie wegańskiej po raz pierwszy mogą cieszyć się konsystencją bitej śmietany w wydaniu roślinnym – mówi Adrian Leszek, Head Barista Costa Coffee.

Latte Vege krem jest częścią stale powiększającej się oferty produktów Costa Coffee, skierowanych do osób na diecie wegańskiej. Nowa propozycja w menu kawiarni jest również przykładem, że odchodząc od produktów pochodzenia zwierzęcego, nie tracimy żadnych walorów smakowych.

RYNEK DOSTAWCÓW HORECA W POLSCE – RAPORT 2021
> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Rynek-Dostawcow-HoReCa-RAPORT-2021.png

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.