Lay’s o smaku kurczaka z KFC

Udostępnij artykuł
Nowe chipsy inspirowane smakiem KFC są dostępne w bardzo limitowanej edycji w Lidlu, Żabce oraz oczywiście w restauracjach KFC. To nie koniec niespodzianek – w każdej paczce znajduje się kod promocyjny na zakup dwóch Twisterów w cenie jednego.

Limitowana edycja chipsów Lay’s o smaku kurczaka KFC jest już dostępna w sklepach sieci Lidl i Żabka oraz w restauracjach KFC na terenie całego kraju. Opakowania różnią się gramaturą oraz ceną. W sklepach Lidl znajdziemy paczki 230 g w cenie 5,99 zł. W Żabce – 140 g w cenie 4,99 zł. Natomiast w restauracjach KFC – 140 g do kupienia osobno w cenie 5,95 zł oraz jako powiększenie dowolnego zestawu w cenie 4,95 zł. W każdej paczce znajdziemy kod promocyjny na „2 Twistery w cenie 1”.

Aby skorzystać z promocji wystarczy udać się do ulubionej restauracji KFC. Następnie w kiosku samoobsługowym wpisać jedynie kod z opakowania. Przy realizacji kodu przy kasie należy mieć ze sobą opakowanie, aby podać numer kodu kasjerowi. Oferta KFC x Lay’s jest dostępna tylko w ww. sieciach sprzedaży i tylko do wyczerpania zapasów. Promocję „2 Twistery w cenie 1” można zrealizować wyłącznie w restauracjach KFC na miejscu. Nie jest dostępna w przy wybraniu dostawy. Co ważne, kody nie sumują się. Regulamin promocji znajduje się na stronie Lay’s www.lays.pl.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE listopada 2021
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 24.11.2021
Aktualizacja: 24.11.2021