Letni taras gin baru Lane’s otwarty

Udostępnij artykuł

Gin bar Lane’s został otwarty kilka miesięcy temu w warszawskim Hotelu Bristol. Letni taras – który właśnie udostępniono dla gości – urządzono w stylu, który idealnie komplementuje majestatyczną bryłę Hotelu Bristol. Stoliki i sofy ustawione wzdłuż fasady, zwrócone frontem do Krakowskiego Przedmieścia, stanowią idealny punkt obserwacyjny tętniącego życiem miasta.

Lane’s

Dodające subtelności pastele połączono z drewnem, a stylowe, wygodne meble, a także donice z roślinami dodają temu miejscu uroku i przytulności. Idealne wytchnienie w sercu miasta.

Nowe sezonowe koktajle podawane będą w zachwycających już samym wyglądem fontannach przeznaczonych do serwowania alkoholi, którymi można delektować się większą grupą. Najlepiej więc wybrać się do Lane’s z przyjaciółmi. Letnia karta koktajli zachęca do dzielenia się i kosztowania autorskich propozycji większą grupą w niezobowiązującej beztroskiej atmosferze. Oprócz ulubieńców jak Porn Star Martini czy Negroni, znajdziecie tu ekscytujące nowości – Mr. Lane’s Lemonade na bazie ginu, likieru Amaro Lucano z dodatkiem m.in. liczi czy Coolane’s – gin, biały wermut w mariażu z likierem melonowym, a także mlekiem migdałowym.

ŚWIAT HOTELI – MARZEC-KWIECIEŃ 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli marzec-kwiecień 2022

Najlepsze koktajle warto jednak skomponować ze znakomitą kuchnią. W nowej sezonowej karcie dań króluje niezmiennie kuchnia Nikkei – peruwiańsko-japońskie smaki tym razem z wiosenno-letnim twistem. Menu oferuje między innymi stek Anticuchos z wołowiny Wagyu. Udon wege z wędzonym tofu czy tuńczyk ahi, który już zdążył podbić podniebienia stałych gości Lane’s.

Godziny otwarcia

W związku ze startem ogródka zmieniły się godziny otwarcia Lane’s w Hotelu Bristol. Można więc zaplanować tu dłuższe wieczorne pogawędki ze znajomymi lub wpaść na lekki lunch w ciągu dnia.

Lane’s zaprasza codziennie od 12:00 – od niedzieli do wtorku do 23:00, w środy do 1:00 a od czwartku do soboty do godz. 2:00 w nocy. Od czwartku do soboty od 20:00 odbywają się tu również sety DJ-skie.

Źródło: Hotel Bristol

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Horecanet

Autor: Horecanet
Opublikowano: 26.05.2022
Aktualizacja: 23.01.2023