Łódź: Montag z kolejnym punktem

Udostępnij artykuł
W weekend 12-13 czerwca odbyło się oficjalne otwarcie piekarni przy Piotrkowskiej 111. W nowym miejscu gości powitał nie tylko znany skład Montagu, ale również Dominik Dobosz – Mistrz Polski Latte Art.

Przez całą sobotę i niedzielę mistrz wyczarowywał niepowtarzalne wzory na kawach. Również te z łódzkimi motywami.

Każdy, kto kupił chleb zapłacił za kawę symboliczną złotówkę. Weekendowe kawy wyróżniał nie tylko wygląd, ale także smak. W tych dniach oficjalnie zespół zaprezentował nowy ekspres do kawy.

Przed Wami FAEMA E71 Touch– jesteśmy pierwszym miejscem w Polsce, który może się nią pochwalić! Dla tych , którzy cenią perfekcyjne przygotowanie i smak kawy mamy następny prezent: kurs domowego baristy w Akademii Espresso prowadzonej przez Primulator Polska! Do zdobycia jest 5 dwuosobowych zaproszeń na kurs, można je będzie wygrać w urodzinowym konkursie. Wpadajcie do naszego nowego Montagu, mamy dla Was chleb, kawę, prezenty i opowieści, które czekały tu przez ostatnie miesiące. Bardzo tęskniliśmy za wspólnymi spotkaniami i planujemy w nadchodzącą sobotę i niedzielę nadrobić zaległości. Do zobaczenia ze stałymi bywalcami, ale też tymi, którzy odwiedzą Montag po raz pierwszy – zachęcała załoga.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE kwiecień – maj 2021
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 11.06.2021
Aktualizacja: 14.06.2021