Loteria Moda na Valbon – do wygrania zakupy

Udostępnij artykuł
Marka znana z najwyższej jakości serów pleśniowych Brie i Camembert rozpoczyna ogólnopolską loterię. Co tydzień przez sześć tygodni do wygrania będą luksusowe zakupy, każde o wartości 9 tys. zł do wydania w sklepach LaMania. Dodatkowo codzienne nagrody pieniężne – 5 x 100 zł. Zgłoszenia kodów loteryjnych z opakowań rozpoczynają się 12 kwietnia 2021 r. i potrwają do 23 maja 2021 r.
Klasyka smaku!

W świecie Valbon liczy się najwyższa jakość i dbałość o szczegóły. W taką filozofię wpisuje się LaMania. Dlatego też w tegorocznej, ogólnopolskiej loterii Valbon zwycięzcy nagrody głównej będą mieli przyjemność dokonania zakupów produktów luksusowej marki LaMania, zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i online.

Przepis na wygraną

Mechanizm loterii Valbon jest bardzo prosty. Wystarczy kupić ser Valbon w promocyjnym opakowaniu, zachować paragon i zarejestrować kod spod zdrapki na stronie www.valbon.pl/loteria-2021.

Im więcej kodów, tym większa szansa na wygraną. W loterii zdobyć można jedną z codziennych nagród pieniężnych o wartości 5 x 100 zł. O wygranej uczestnicy dowiadują się od razu po zarejestrowaniu kodu. Raz w tygodniu przez cały czas trwania loterii do zdobycia są vouchery 9 tys. zł każdy na zakupy w butikach LaMania. Do realizacji zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i online.

RYNEK DOSTAWCÓW HORECA W POLSCE – RAPORT 2021
> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Rynek-Dostawcow-HoReCa-RAPORT-2021.png

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 14.04.2021
Aktualizacja: 15.04.2021