Maczfit jedzie z Tour de Pologne Amatorów

Udostępnij artykuł
Wydarzenie odbędzie się 10 sierpnia w Bieszczadach. Na trasie pojawią się zawodnicy w barwach firmowych, a jedną z nagród dla najlepszych kolarzy w wyścigu będzie dieta Maczfit.

Tour de Pologne to marka, najważniejsza impreza kolarska w kraju. Ze sportem od zawsze jest nam po drodze – w gronie naszych ambasadorów mamy m.in. tenisistkę Agnieszkę Radwańską, florecistkę Sylwię Gruchałę czy wioślarkę Agnieszkę Kobus-Zawojską, która właśnie zdobyła srebrny medal na Igrzyskach w Tokio. Podstawą tożsamości naszej marki są dwa elementy – budowanie zdrowych nawyków żywieniowych i promowanie sportowej aktywności, dlatego chętnie włączamy się w inicjatywy, których charakter jest zbieżny z wyznawanymi przez nas wartościami. Nasze hasło na Tour de Pologne to – Kręcimy się wokół zdrowia – mówi Magdalena Czajkowska, koordynator ds. PR w firmie Maczfit.

Sport i właściwa dieta to nieodłączny duet oraz czynniki, dzięki którym żyjemy dłużej i lepiej. Jednym z naszych kluczowych celów jest promocja prozdrowotnych postaw i nawyków, więc współpraca z firmą Maczfit jest dla nas czymś naturalnymkomentuje Czesław Lang, dyrektor generalny Lang Team, organizatora wyścigu.

Maczfit wywodzi się ze środowiska sportowego. Założyciel i szef firmy Maciej Lubiak jest sportowcem – kierowcą rajdowym i tenisistą. Założył Maczfit, gdy dostrzegł niszę rynkową, szukając dla siebie zdrowego, dietetycznego cateringu. Zaczęło się od dostarczania jedzenia do kilkudziesięciu adresów w Warszawie. Dziś firma dowozi swoje produkty do ponad 1500 miejscowości, a pozycję zbudowała głównie dzięki jakości oferowanych przez siebie produktów. W gronie ambasadorów korzystających na co dzień z diety Maczfit nie było do tej pory kolarzy, ale przy okazji Tour de Pologne Amatorów to się zmieniło. 10 sierpnia w wyścigu wystartują zawodnicy w barwach Maczfit. To Gosia i Wojtek Sowa, rowerowe małżeństwo z Nowego Sącza. W środowisku rowerowym para jest znana jako @_rowerowe_swiry_ – tak też nazywa się ich wspólne konto na Instagramie.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE czerwiec-lipiec 2021
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Przygotowaliśmy dla naszej rowerowej reprezentacji profesjonalne stroje, w których pojadą. W ramach przygotowań do Tour de Pologne Amatorów Gosi i Wojtek korzystają także z naszych produktów. Dietetyk dobrał dla nich dietę pod kątem tego specjalnego wysiłku. Na swoich kanałach społecznościowych będą pokazywać przygotowania do startu, w tym także to, co jedząinformuje Magdalena Czajkowska.

Każdy z uczestników wyścigu znajdzie w swoim pakiecie startowym kupon rabatowy na dietę Maczfit. Firma zapewni też nagrody dla najlepszych kolarzy. Laureaci trzech pierwszych miejsc w każdej kategorii otrzymają vouchery na diety.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 05.08.2021
Aktualizacja: 05.08.2021