Maczfit poszerza ofertę m.in o dietę FODMAP

Udostępnij artykuł

Maczfit wraz z nowym rokiem rozbudowała ofertę dla swoich klientów. Wśród nowości zaproponowanych przez markę, zainteresowani znajdą m.in. dietę FODMAP. Nowa pozycja została stworzona przede wszystkim dla osób chorujących na zespół jelita drażliwego (IBS). Ponadto klienci mogą także domówić do swojej diety autorskie, wegańskie masło orzechowe.

Catering dietetyczny Maczfit oferuje 13 gotowych diet, a także dietę z wyborem dań, w ramach której klienci wybierają swój jadłospis spośród 25 posiłków każdego dnia. To rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy chcieliby samodzielnie decydować, co pojawi się na ich talerzu. Ponadto firma oferuje możliwość domawiania i usuwania poszczególnych posiłków.

Nowe diety Maczfit

W ofercie Maczfit pojawiła się właśnie nowa propozycja – dieta FODMAP. Jej założeniem jest zdecydowane ograniczenie zdolnych do fermentacji węglowodanów, takich jak laktoza, fruktoza, fruktany, sorbitol i inne alkohole cukrowe. Ponadto znacząco minimalizuje również gluten, pistacje oraz orzechy nerkowca. W zaproponowanym dla klientów jadłospisie gotowej diety FODMAP znajdziemy m.in. sałatkę z krewetkami, awokado, grejpfrutem i ogórkiem, risotto dyniowe z tymiankiem, a także ramen z kurczakiem, jajkiem, szczypiorkiem i makaronem soba.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE listopad 2021
>> kliknij i zapoznaj się z pełnym wydaniem <<

Dodatkowe opcje

Co więcej, osoby korzystające na co dzień z diety z wyborem dań mogą domówić do swojego zamówienia wegańskie masło orzechowe – autorski produkt marki Maczfit, stworzony w stu procentach z naturalnych składników. Ta pyszna, wegańska przekąska z daktylami i solą himalajską to gwarancja prostego, zdrowego składu i najlepszego smaku. Produkt nie zawiera nabiału oraz glutenu, zapewnia sytość i hamuje ochotę na niekoniecznie zdrowe przekąski. W ofercie Maczfit znajdziemy również MaczJuice’y, MaczShoty i białkowe koktajle okołotreningowe.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione

Opublikowano: 07.02.2022
Aktualizacja: 07.02.2022