Makro Polska uruchamia nowy system wsparcia zamówień online – DISH Order

Udostępnij artykuł
Dzięki niemu lokale zyskają swobodę w kształtowaniu oferty. Będą mogły także zaoszczędzić na prowizjach dla portali food delivery.

Wyróżnij się lub zgiń. Znane z teorii marketingu hasło Jacka Trouta w ostatnim roku stało się zaskakująco aktualne także w branży gastronomicznej. Długie miesiące lockdownu. Konieczność funkcjonowania lokali wyłącznie w modelach: „take away” i „delivery”. To spowodowało, iż rywalizacja o zamówienia klientów bardziej, niż kiedykolwiek przeniosła się do internetu. Najlepiej radzą sobie w niej lokale skutecznie używające w gastrobiznesie narzędzi cyfrowych oraz konsekwentne w budowaniu społeczności lojalnych klientów. To właśnie dla nich Makro Polska stworzyło nowe wirtualne narzędzie – DISH Order.

Makro to nie tylko dostawca produktów dla gastronomii. Jesteśmy także partnerem we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań biznesowych – mówi Jakub Madaliński, menedżer ds. cyfrowych rozwiązań dla klientów HoReCa. – Ich pełną ofertę można znaleźć na dedykowanej gastronomii  platformie DISH (www.makro-dla-gastronomii.pl/niezbednik-kryzysowy-dla-gastronomii/wsparcie-twojego-biznesu-narzedzia), na której już można znaleźć m.in. pakiety rozwiązań dotyczące budowy strony internetowej, rezerwacji stolików online, wyliczania food costu. Dodaliśmy do niej nowe narzędzie – DISH Order. Wierzę w to, że będzie to prawdziwy rynkowy „game changer”. Dla tych restauracji, które nie godzą się na zapłatę wysokich prowizji sieciom delivery. Chcą pod własną marką rozwijać relacje klientami, a równocześnie wolą samodzielnie organizować dostawy w elastyczny, zindywidualizowany sposób. To właśnie takie lokale szczególnie zapraszamy do współpracy.

DISH Order – nowoczesny system do sprzedaży online przeznaczony dla branży HoReCa

Mowa o realizacji w dostawie oraz na wynos. Wraz ze spersonalizowaną stroną www restauracji, prostym w obsłudze interfejsem obsługi zamówień oraz błyskawicznym wsparciem technicznym online. Z punktu widzenia restauracji, to także obecnie najbardziej korzystne finansowo rozwiązanie na polskim rynku. W przeciwieństwie do innych systemów, w DISH Order nie ma bowiem prowizji od zamówień. Jedyne koszty to opłata startowa (249 zł netto) oraz stała miesięczna opłata abonamentowa (169 pln/msc netto), niezależna od liczby zrealizowanych zamówień. W narzędziu nie ma ukrytych kosztów, gwarantuje ono szybki zwrot inwestycji oraz wzrost obrotów przy regularnych zamówieniach klientów. Kolejną zaletą jest możliwość integracji DISH Order z każdą istniejącą stroną internetową lokalu oraz opcja pełnej personalizacji narzędzia do potrzeb lokalu. Na przykład dedykowane menu, zdjęcia potraw, ceny, godziny dostaw posiłków lub odbiorów osobistych.

DISH Order nie jest pobierającym prowizję portalem delivery, ani pośrednikiem pomiędzy lokalem a klientem – podkreśla Jakub Madaliński. – To strzał w dziesiątkę dla tych restauracji, które chcą kształtować ofertę na własnych warunkach. Elastycznie nią zarządzać i samemu decydować o jej promocji w Internecie. Zdecydowanie jest to oferta dla świadomych i zdeterminowanych restauratorów, nastawionych na przetrwanie trudnych czasów i sukces w nowej rzeczywistości.

Restauratorzy zainteresowani DISH Order mogą uzyskać dodatkowe informacje pod numerem infolinii 22 500 1100 (infolinia czynna pn-pt, godzinach 9-22).

DISH Order jest jednym z rozwiązań platformy DISH. Nowoczesnego rozwiązania dla gastronomii, które daje restauratorom dostęp do kompleksowych narzędzi takich jak: strona internetowa, rezerwacja stolików online oraz narzędzie do zarządzania wizytówką Google –WebListing. Wszystkie narzędzia dostępne są w jednym miejscu w aplikacji mobilnej DISH na Android oraz iOS. Z pakietu rozwiązań można skorzystać w ramach pakietu Starter lub Professional. Więcej informacji na ten temat można znaleźć pod linkiem Jedzenie – dowóz, zamówienie online – rozwiązania dla gastronomii (makro-dla-gastronomii.pl).

RYNEK DOSTAWCÓW HORECA W POLSCE – RAPORT 2021
> zapoznaj się z pełnym wydaniem <
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Rynek-Dostawcow-HoReCa-RAPORT-2021.png

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 19.04.2021
Aktualizacja: 19.04.2021