MAX Premium Burgers otworzy lokale w Pruszkowie i Płocku

Udostępnij artykuł
Sieć, która debiutowała w naszym kraju w 2017 roku, rozwija portfolio w Polsce. Niedługo poza Gdańskiem, Poznaniem i Warszawą gości powita lokal w Radomiu. To otwarcie planowane jest na okres wakacyjny. Jednak już wiadomo, że marka planuje punkty w Pruszkowie i Płocku.

Lokal w Pruszkowie będzie zlokalizowany przy ul. Piastowskiej 4, w ciągu Al. Jerozolimskich. Ruszyliśmy z budową drive’a. Otworzymy w czwartym kwartale. Podobnie Płock. Umowa została niedawno podpisana, ale budowa też już startuje. To nie wszystkie inwestycje przewidziane na ten rok – zapowiada w rozmowie z nami Dominik Szulowski, PR Manager MAX Premium Burgers.

Firma MAX została założona w 1968 r. i jest szwedzką firmą rodzinną, która ma przetrwać pokolenia. Świat docenia koncept MAX Burgers. Firmy i przedsiębiorcy z całego globu chcą poznać możliwości otwarcia restauracji. 11 maja 2011 r., w Norwegii otwarto pierwszy lokal poza granicami Szwecji. Obecnie sieć jest obecna w ponad 150 restauracjach na terenie Szwecji, Norwegii, Danii, Egiptu i Polski.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE kwiecień – maj 2021
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 16.06.2021
Aktualizacja: 16.06.2021