MAX Premium Burgers ruszył w Krakowie

Udostępnij artykuł
Dziś nastąpiło długo oczekiwane otwarcie pierwszej restauracji marki w tym mieście. Punktualnie o 10:00 przyjęła ona pierwszych gości. Krakowski MAX jest zlokalizowany przy ul. Nowohuckiej 54, w sąsiedztwie Selgrosa.

To budynek o szarej fasadzie charakterystycznej dla tej szwedzkiej sieci. Wystrój wnętrza ma stonowany skandynawski charakter z dominacją szarości, jednak dzięki dużym powierzchniom z naturalnego drewna i dobranemu oświetleniu sala jadalna jest przytulna. Ma powierzchnię 130 mkw, i 60 miejsc siedzących. Ogródek oferuje 100 kolejnych.

Goście mogą składać zamówienie przy tradycyjnej kasie lub skorzystać z jednego z pięciu kiosków do samodzielnego zamawiania. MAX przy ul. Nowohuckiej to lokal typu Drive Thru. Klienci zmotoryzowani mogą zamawiać i odbierać posiłki bezpośrednio do samochodu albo skorzystać z jednego z 28 miejsc parkingowych i zjeść wewnątrz restauracji. Restauracja jest otwarta przez cały tydzień w godzinach 8:00 – 23:00. Na pierwsze dni działania restauracja przygotowała atrakcyjne promocje cenowe. Już niedługo ruszy także sprzedaż z dostawą.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE listopad 2021
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 14.12.2021
Aktualizacja: 14.12.2021