Messi Burger już dostępny w restauracjach Hard Rock Cafe na całym świecie

Udostępnij artykuł

Hard Rock Cafe ogłasza wprowadzenie na światowy rynek swojej najnowszej pozycji w menu. Messi Burger to nowość w ramach kampanii Hard Rock International „LIVE GREATNESS”. Fani mogą zamawiać burgera w restauracjach marki na całym świecie.

Messi Burger w Hard Rock Cafe
Messi Burger w Hard Rock Cafe

Messi Burger zawiera dziesięć składników. Tworzą go: dwa kotlety z najwyższej jakości mielonej wołowiny, ser provolone, plastry chorizo, karmelizowana czerwona cebula oraz autorski ostry, wędzony sos podawany na opieczonej brioszce z sałatą rzymską, a także dojrzałym pomidorem. Można też spróbować burgera z jajkiem sadzonym.

To zaszczyt móc przenieść naszą współpracę ze światową gwiazdą piłki nożnej, Lionelem Messim oraz kampanię LIVE GREATNESS na nowy poziom dzięki jego własnej wersji Legendarnego Burgera serwowanego w restauracjach Hard Rock Cafe — powiedział Jon Lucas, dyrektor operacyjny w Hard Rock International. – Z przyjemnością powitamy fanów Hard Rock i Messiego w naszych restauracjach. Będą mogli spróbować burgera zainspirowanego ulubionymi składnikami Messiego i doświadczyć niepowtarzalnych i niezapomnianych doznań.

Kampania Live Greatness Hard Rock Cafe

W 2021 r. Messi podjął współpracę z siecią w ramach kampanii marki LIVE GREATNESS. To inicjatywa oparta na zorientowanych na fanów zasadach. Hard Rock kierowała się nimi od czasu otwarcia swojej pierwszej restauracji w Londynie w 1971 r. Ma na celu inspirowanie fanów i wzywanie ich do zjednoczenia w imię miłości do marki gastronomiczno-hotelarskiej.

Znane na całym świecie koszulki marki powstały w czasie, kiedy pierwsza restauracja tej marki, sponsorowała lokalną drużynę piłkarską w latach 70-tych XX wieku. Hard Rock i Messi połączyli siły, aby przedstawić nową kolekcję artykułów promocyjnych. Znalazły się w niej kultowe symbole Messiego, takie jak numer 10, lew i jego logo.

Hard Rock Cafe prowadzi restauracje na całym świecie, które są odwiedzane każdego roku przez miliony gości. Pierwsza restauracja została otwarta w 1971 r. w Londynie w Anglii. Od tamtej pory marka rozszerzyła swoją działalność na największe miasta, takie jak m. in. Nowy Jork, Los Angeles, Chicago, Miami, Paryż, Sydney.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione

Opublikowano: 04.03.2022
Aktualizacja: 04.03.2022