Metalowy kubełek od KFC

Udostępnij artykuł
Marka z myślą o swoich fanach ponownie zachęca do udziału w promocji. Posiadaczom metalowego kubełka przysługuje możliwość zakupu drugiego kubełka za połowę ceny. Oferta obowiązuje do końca roku.

Autentyczność kubełka potwierdza specjalny hologram umieszczony na jego spodzie. Jeśli mamy w planach spotkanie w gronie znajomych i stawiamy na KFC, to wystarczy zabrać ze sobą metalowy kubełek do jednego z ponad trzystu lokali w Polsce. Dzięki niemy skorzystamy z obowiązującej do końca roku promocji “-50% na drugi Kubełek”. Cena drugiego, tańszego kubełka zmniejszy się o połowę. Metalowy „Kubełek za Pół” kosztuje 20 zł i sprzedawany jest bez zawartości. Szczegóły promocji dostępne są w regulaminie.

KFC to światowa sieć restauracji serwująca dania z kurczaka. Od ponad 90 lat,smak kurczaków KFC pozostaje taki sam, dzięki unikalnej, oryginalnej recepturze Colonela Sandersa. Dania w restauracjach przygotowywane są z całego mięsa kurczaka. Codziennie około 12 mln klientów obsługiwanych jest w ponad 25 tys. restauracji sieci w ponad 155 krajach na całym świecie. W Polsce marka KFC należy do holdingu AmRest. Największego, niezależnego operatora sieci restauracji w Europie Środkowej i Wschodniej. Ten zarządza obecnie siecią ponad 300 restauracji KFC w naszym kraju.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE czerwiec-lipiec 2021
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 09.08.2021
Aktualizacja: 09.08.2021