Międzynarodowy Dzień Kawy z Costa Coffee

Udostępnij artykuł
Popularny napój, bez którego wielu nie wyobraża sobie poranka – już 29 września obchodzi swoje święto. Z okazji Międzynarodowego Dnia Kawy, sieć kawiarni zaplanowała dla wszystkich kawoszy posiadających aplikację Costa Coffee Club cały tydzień niespodzianek.
Więcej niż tylko kawa…

W Polsce 3/4 Polaków pija kawę codzienne. Międzynarodowy Dzień Kawy to doskonała okazja, aby odkryć paletę smaków i aromatów kaw dostępnych w kawiarniach Costa Coffee. Jedną z propozycji jest Pumpkin Latte, czyli kawa o jesiennych, dyniowych nutach. Zupełna nowość w menu, czyli Mapplenut Latte łączy w sobie nuty orzechów, syropu klonowego oraz moc przypraw. Ta jesienna mieszanka podawana jest z bitą śmietaną oraz kolorową posypką. Wśród znanych i lubianych propozycji, które doskonale wpisują się we wrześniowy klimat, znajduje się łagodna kawa TurtleChai o smaku wanilii oraz miodu z nutą zielonej herbaty oraz TigerChai – przygotowywana na bazie przypraw takich jak kardamon, cynamon oraz czarna herbata.

Dzień Kawy pełen niespodzianek!

W związku z obchodami Międzynarodowego Dnia Kawy, Costa Coffee przygotowała promocje dla użytkowników aplikacji marki. Wystarczy odwiedzić kawiarnię w dniach 27 września – 3 października skorzystać z oferty na kawę paczkowaną.

Za każde zeskanowanie kodu w aplikacji Costa Coffee Club oraz zakup dowolnej kawy w paczce 200 gram otrzymamy kupon zniżkowy 30 proc. na dowolną kawę w kawiarni. Natomiast za zakup kawy paczkowanej w wersji 500 gram, cena kolejnej ulubionej kawy zmniejszy się o połowę. Zniżkę można wykorzystać w ciągu dwóch tygodni, podczas kolejnej wizyty w Costa Coffee, zamawiając dowolna kawę u baristów. Kupony można wykorzystać tylko do 17 października.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE czerwiec-lipiec 2021
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 28.09.2021
Aktualizacja: 28.09.2021